Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves lányok, nők! Vörös...

Kedves lányok, nők! Vörös hajszín jól állna az adottságaimhoz? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Szürkéskék szemem van,fehér,kissé sápadt bőröm,a hajszínem erdetileg világosbarna aranyszőke beütéssel,a szemöldököm is világosbarna.A szám telt,a szemeim normál méretűek,az orrom enyhén nagy,oldalról kicsit ferde,profilból jó.

Szerintetek jól állna nekem a sötétebb vörös haj?Pl ilyesmi:

[link] (a feljebb lévő színre gondolok,nem a hajvégekre)

A szemöldök nem szeretném festetni hozzá,mert nem annyira sötét.

Jól állhat ez egy tizenéves lánynak vagy talán öreges?

Egyéként mellig érő hajam van,és fokozatosan van levágva.

A válaszokat előre is köszönöm!:)

16/L


2011. júl. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép karamellbarna sokkal jobb lenne.
2011. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg tizenéves vagy, addig nem nagyon kellene festeni a hajad. Én 19 vagyok és az első szó ami beugrik a hajfestésről az az ápolatlaság. Ez csak az én véleményem és valószinüleg a rossz tapasztalatom miatt van ez. Az osztályomból (25 lány volt) kb14 festette a haját és nagyon ápolatlannak tűnt amikor lenőtt nekik. De persze idő után újra festették, csak úgy már volt az igazi.


Szerintem jobban állna, ha a hajszínednél egy kicsit világosabb árnyalatú melírt tetetnél bele így olyan lenne, mintha napsütött lenne. :)

Az nagyon szép tud lenni.


Üdv, 19/L

2011. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez a hajszín a kreol bőrhöz passzol, és kicsit természet ellenes..azok alapján amiket leírtál a hajadról nagyon szép lehet :) ha mindenképpen változtatni szeretnéd,akkor szerintem próbálj ki valami színezőt,amitől fényesebb lesz , és kiemeli az eredeti hajszíned
2011. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jól tanulok,mindenkivel normális vagyok,viszont kevés za önbizalmam.:S Ezért szeretném magamnak eltalálni a lehető legjobb hajszínt.Volt már szőke melíros hajam,de nekem az egyszínű haj tetszik,az természetesebb.

Most szőke vagyok,enyhe vörös beütéssel,de sápaszt,nem áll jól.Ti mit ajánlanátok?

2011. júl. 28. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha már vöröset akarsz, akkor inkább egy természetes árnyalatát válaszd. Ez a piros, butikosvörös haj ronda, és szerintem igazán senkinek nem áll jól. Rihannát is csúnyának titulálom vele, a sötét hajával milliószor szebb nő volt.

Ahogy elképzellek, nagyon nem állna jól. :S

2011. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kevés az önbizalmad, akkor belül érdemes változtatni először, nem holmi külsőségekkel. Ha a jó tanulás mellett valóban okos is vagy, akkor ezt neked bizony legalább érezni kéne.


Az általad leírt hajszín ezekkel a színekkel nem sápaszt, és van, akit kifejezetten ez tesz egyedivé. Nagyon bájos teremtés lehetsz - a hajad helyett érdemes volna a ruhatáradra odafigyelni és önbizalomemelésként első körben elfogadni önmagad olyannak, amilyen vagy. Keresni szakkönyveket, vagy szakembereket. Iskolapszichológus is kiváló tud lenni.


Külső változtatástól még senkinek sem lett több önbizalma, csak hülyébben érezte magát a bőrében - mintha nem is ő lenne, mintha csak egy szerepet játszana. Tizenéves fejjel hajat festetni ...hmmm...szóval van egy kis negatív felhangja, az biztos. Hamarabb nézik a fiúk azt, hogy egy numera és kész, mintsem hogy a belsődre figyeljenek és társat keressenek benned. Az pedig egy jó tanuló, okos embernél inkább még erősebben csökkenti az önbizalmat, mintsem növelné.


A nagyon pirosas vörös hajnak van egy nagyon erős szexuális felhívó jellege, tehát csak azoknak a csajoknak áll jól, akik belül olyan karakterek - nem egy erősen önbizalomhiányos okos kislánynak.


Kérdezz meg egy fodrászt is, akiben megbízol, vagy akinek a véleményét respektálod, de én azt mondanám, amit az előttem szólók: a mostani hajszínednél picit világosabb volna a jó, kicsit feldobni valami hajfényesítővel vagy a frizurán módosítani picikét, a fazonján.

2011. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!