Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi bőrradírral kapcsolatos...

Házi bőrradírral kapcsolatos kérdés (? )

Figyelt kérdés

Hamarosan elfogy a DM-ben vett Balea-s bőrradírom, és kiszeretnék próbálni egy olyat, amit itthon készíthetek el. Mi kell hozzá? Ti több adagot szoktatok csinálni, vagy amennyit épp elhasználtok?


16/L


2011. júl. 29. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Búzadarát szoktam összekeverni tejföllel vagy joghurttal.

Felkenem, hagyom megszáradni, aztán ledörgölöm.

Mindig csak annyit készítek el amennyit éppen elhasználok.

2011. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég büdi de használ nah mondom a receptet:

Élesztőt összekeversz egy pici tejjel, ne legyen túl folyékony, mert lefolyik az arcodról, és megvárod míg megszárad, aztán az ujjaddal leradírozod. És ezt 4-5 naponta lehet megismételni.:) nekem bevált és eltünt a patik nagy része. mert leszedi a felső hámréteget, és puhább is lesz a bőröd tőle:)

Remélem segítettem. Kozmetikusom ajánlotta:)

2011. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Cukor+joghurt. Egy kanál joghurt a tenyeredbe és hozzáöntesz annyi cukrot, hogy ne folyós legyen a joghurt-tól hanem már inkább darabos. Nekem ez nagyon beválik, olyan lesz utána az arcom mint a babapopsi:))
2011. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olaj és só

Csak keverj össze olívaolajat és nagy szemű tengeri sót úgy, hogy kenhető masszát kapj. A zuhany alatt kend a testedre és radírozd át magad tetőtől talpig, de ne túl durván, mert megsértheted a hámréteget. 5 evőkanál sót és 3 evőkanál olívaolajat használtam.

2011. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ugy szoktam hogy egy kis olivaolajat meg cukrot összekeverek...aztán azt magamra...és csak pont annyit amennyi akkor kell épp. nagyon hatásos nekem bevált. egyszerű és jó :D
2011. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. :)
2011. aug. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!