Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendeltem póthajat de nem jó...

Rendeltem póthajat de nem jó így. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rendeltem póthajat, 200 tincset a bnőmmel. De azt nem tudtam hogy 100 tincs csak 50 gramm.Ilyenkor szerintetek van e bármi esélyem az eladóval szemben hogy visszavásárolja vagy valami?(Bár az oldalán írta hogy visszavásárlás és garancia nincs,amit én nem olvastam el)

Én írtam neki levelet, erre azt reagálta hogy nem tudta hogy nem tudok róla,semmi ilyet nem kérdeztem csak hogy gyorsan megrendeltem, de megérti hogy így rossz és hajlandó engedni az árból ha akarok még hozzá rendelni.


Fel tudom jelenteni?Vagy tudok bármit kezdeni vele? Facebookon rendeltem utánvéttel.



Fel tudom jelenteni vagy valami?:S Mert a pénzt ugye nem adja vissza.


2011. júl. 30. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Cica! Oda volt írva, hogy nincs visszafizetési garancia. Szerinted fel tudod jelenteni? Kötve hiszem. Remélem tanultál az esetből és legközelebb jobban odafigyelsz :) Amúgy sajnálom, hogy így jártál. Sajnos ez van ha az ember netről rendel össze-vissza.
2011. júl. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Feljelenteni?! Amikor TE hibáztál?

kapjál már észbe basszus

2011. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem jelentheted fel mert nem követett el semmi rosszat. Figyelmetlen voltál, ennyi. Én sem jelentem fel a boltost ha megveszek egy ruhát de nem néztem meg hogy ki van írva, pénztártól való távozás után nincs duma :)


Ő megtette amit kellett jogilag, kiírta a figyelmeztetést, tehát védve van, te követtél el hibát.

2011. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de hülye pi.csa vagy te. Feljelenteni??? he kislány észnél vagy???te hibáztál nem ő. nőjél már fel.És legközelebb ha valamit veszel előbb kérdezz róla van szád meg tudsz írni...

Szerintem ha feljelented ne csodálkozz ha meglát valahol és pofánvág:) mert én is azt tenném!!!!!!

2011. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát jó de ő úgyis feketén csinálja... :S


akkor mit tudok tenni?:S

2011. júl. 30. 12:55
 6/8 A kérdező kommentje:
meg csak mindenkilapjás oldala van
2011. júl. 30. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Meg tudnád mondani nekem,hogy hol vetted a póthajat?Csatos?Európai eredeti haj?

A válaszod előre is köszönöm!:)

2011. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HP
2011. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!