Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós, és szép sötétbarna/étc...

Tartós, és szép sötétbarna/étcsokibarna/csokibarna hajfesték? : )

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A garnier és a loreal ilyen árnyalatai általában nagyon szépek. De a sötétbarna és a csokibarna között van egy nagy és lényeges különbség: A csokibarna egy sötét vöröses árnyalat. Tehát vörösesen kopik és a fénye is rézvörös, szóval először azt kéne eldöntened, hogy pontosan milyen színt szeretnél. Lehet, hogy ezt tudtad is, csak azért írom le, mert sokan befestik csokibarnával, és aztán csodálkoznak, hogy vöröses a hajuk, pedig ezt a számából...stb szépen ki lehetett volna következtetni...
2011. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig sötétbarnára festettem, és most szeretnék vöröseset:) Igazából mindegy, hogy van-e benne vagy nincs, mert mindkettő nagyon tetszik. Az a lényeg, hogy tartós legyen a színe, mert eddig minden festék nagyon hamar kikopott:S
2011. júl. 31. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Perfect Mousse csoki-ammóniamentes és tök jó illata van:))
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Palette delux sötétbarna(800)

én nagyon sokáig kerestem olyan sötétbarnát aminek nincs vöröses árnyalata ugyanis a Gliss kur kiszedte a karamell ( [link] ) színű hajam színét egészen vörösre...

világosbarna hajam van eredetileg de ez olyan jól befogta hogy fekete a festés után, de kell 2mosás hogy elnyerje a végleges sötétbarna színt. Imádom. :) ha esetleg van még kérdésed/érdekel valami nyugodtan írj privátot.

2011. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
syoss :) tartós,és gyönyörű színei vannak :)
2011. aug. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!