Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok? Szerintetek...

Mit gondoltok? Szerintetek kislányos, ha egy lány a váll alá érő haját két copfba fogja és befonja? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 éve vasalom a hajamat, volt, hogy minden nap kivasaltam. Mondanom sem kell, a hajam eléggé megsínylette az állandó vasalást.

Már próbáltam letenni a vasalót, de korábban nem tudtam normálisan megszárítani a hajamat és hiába fontam be, a hullám sem maradt benne.

Most valami csoda folytán, ha befonom a hajamat félig vizesen, akkor egy kicsit hullámos lesz a hajam. Igaz nem sokáig, csak 1-2 napig, de utána ahogy kinyúlik a hullám egyenes lesz a hajam.


Úgyhogy most leteszem a hajvasalót. Mióta nyári szünet van egyszer volt kivasalva a hajam, ez már nálam nagy szó.

Ahhoz, hogy tényleg szép hullámos legyen a hajam eléggé sokáig be kell, hogy legyen fonva a hajam. Reggel megmostam a hajam, most be van fonva, de 11 óra után megyek dolgozni, ha kiengedem, estére tuti kinyúlik a hajam.


Mit gondoltok arról, ha egy lány kettőbe fogja össze a haját és azt fonja be? Szerintetek kislányos, vagy megfelelő öltözékkel, esetleg sminkkel lehet csinos?

16/L


2011. aug. 3. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bájos,néha egyetemre is úgy megyek be.

Ha vizesen befonod és úgy teszel rá hajhabot,tartósabb é szebb lesz a hullám.

2011. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves létemre is hordtam így míg hosszú volt. És ha megint megnő akkor is fogom. Szerintem nagyon kényelmes, és szép is.
2011. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ezek után én is bátran hordhatom így a hajam!

Első: legközelebb megfogadom a tanácsodat és csak akkor teszek rá hajhabot, ha befontam. Most még kicsit nedves a hajam, de amikor megtöröltem törölközővel tettem rá hajhabot, így most már nem akarok, hogy ne legyen ragacsos a hajam!

2011. aug. 3. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem most is be van fonva a hajam, most ez nagy divat a nyáron, szóval szerintem mindenképpen jó választás :)

23/N

2011. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs de én ezt nem nagyon értem..eddig vasaltad a hajad mert azt akartad h egyenes legyen..ezt 3-4 éven át.most meg befonod h hullámos legyen, amikor végre egyenes lett??:O:O vagy hogy van ez?? ha meg eddig is egyenes volt akkor meg minek vasaltad?! amikor meg egyenes hullámosat akarsz?-.-" nah de a kérdésre visszatérve nem rossz de nem is vmi nagy szám.
2011. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha lazán fonod be, nem pedig nagyon szorosan, akkor divatos! csinálhatod úgy is, hogy az egyik oldalra veszed a copfot!
2011. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért vasaltam a hajamat, mert eddig mindig úgy néztem ki mint akit megrázott a 220. Kb. mint az oroszlán sörénye, se nem egyenes, se nem hullámos, se nem göndör. Az oroszlánnak jól áll, nekem kevésbé, ezért vasaltam. Viszont az állandó vasalás a pakolás, balzsam, hővédő, hajvégápoló, rendszeres vágás ellenére tönkre tette a hajamat. Szeretnék újra, egészséges, fényes hajat, mint régen volt, ezért letettem a hajvasalót. De hogy ne legyen szénakazal fejem befonom a hajamat hajmosás után (félszárazan) így egy kicsit hullámos lesz, nem pedig szénakazal. Néhány nap múlva, amikor kirúgja magát a hullám, akkor pedig egyenes. Nyílván nem olyan egyenes, mitnha vasalnám, de legalább nem teszem jobban tönkre.


Egyébként én mindig is szép göndör hajról álmodtam, de sajnos nem adatott meg ez nekem.

2011. aug. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!