Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss 323 étcsokinak szép színt ad, nem lesz tőle fekete a hajam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááát,ha az is lesz,hamar kikopik,egy két mosással,.Nem túl jó színező amúgy,gyönyörű árnyalatok,csak semeddig se tart.
2011. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szép színe van, de tök feketére fogja be.

Amugymeg ez egy nagyon jó hajSZÍNEZŐ, ugye benne is van a nevében, hogy kikopik. Nem értem sokszor a válaszadókat, mert egyszer azért rinyáltok, hogy a hajszínező nem kopik ki, pedig ki kéne, máskor meg az a baj, ha kikopik. De mondjuk szerintem az utóbbival semmi baj nincs. Aki tartós hajszínt akar, ne válasszon színezőt.

2011. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyokoska,azért válasszuk,mert a többi festéknek nincsenek ilyen szépséges,természetes árnyalatai.
2011. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem e az első alakalom h ezt a hajszínezőt használom. Korábban már vettem csokoládé árnyalatban...bár egy kicsit vörös lett tőle a hajam nekem tetszett :) és hamar ki is kopik....nem akarom rendszeresen festeni, azt meg nem akarom kivárni amíg lenő....most étcsokit vettem de hallottam rémhíreket arról h fekete lesz tőle...
2011. aug. 4. 11:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem kell rinyálni, ha megveszed.... rá van írva, hogy lekopik.
2011. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Akkor vegyél az étcsokihoz egy világosabb árnyalatot, és keverd össze.
2011. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam,hogy lekopik,mert azt kérdezte befogja-e feketére.Befogja,de lekopik.Remélem így már tetszik.до свидания!
2011. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam ez az oldal azért van, h tapasztalatokat oszthassunk meg, tanácsot kérjünk....nem gondoltam h tele van kötekedős, feszült, ingerlékeny emberekkel....nem rinyálok...

uccsónak köszi:)

2011. aug. 4. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:
A rinyálást nem neked írtam, kérdező.
2011. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ROHADT fekete lesz, és elég lassan kopik ki...
2011. dec. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!