Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel állítsam meg a hajhullást?

Mivel állítsam meg a hajhullást?

Figyelt kérdés

Esetleg mivel sikerült a már nem működő, de még életképes hajhagymákat újra "beindítani"??


(Hallottam egy módszerről, miszerint a pácienstől vérplazmát vesznek, amibe szárított őrölt disznóhólyagot tesznek és ezt a vért visszafecskendezik a páciens fejbőrére. Gyorsítja a sejtregenerálódást és a sejtosztódást. Azaz nem csak hogy megáll a hajhullás, hanem ki is nő. Ilyet csinálnak Magyarországon?? Csak ennyi infót találtam róla...)


Érdekelnek házi hajpakolások, bolti hajpakolások, hajszeszek, minden.


Tapasztalatot is írjatok légyszi, ne csak a szer nevét.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. aug. 5. 02:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3,5 hónapja hullik a hajam,így a hajam felét sajnos már elvesztettem:(

Sokáig nem foglalkoztam vele mert kismértékű volt,de aztán amikor fésülködtem csomókba jött már ki. Először elkezdtem használni a Bánfi hajszeszt majd vettünk hozzá Bánfi Sampont is. Majd elkezdtem szedni BiovannePlus-t is. Hát...egyenlőre kis mértékű a változás,talán egy kicsit javult a helyzet, de gondolni kell arra is hogy a hajhullás nem egyik napról a másikra áll el. Szóval reménykedek hogy hosszútávon kifejti a hatását.

Amúgy nekem vitaminhiánytól hullik ennyire,szóval mellette figyelni kell a normális kajálásra is.

2011. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Bánfi hajszesz vagy ricinusolaj. A ricinusolaj gyógyszertárban kapható, pár száz forint 1 dl.

[link] - itt a legelső bejegyzésében leírja a lány, hogy hogy kell használni. Hajrá :)

2011. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Első válaszoló, akkor neked a Bánfi hajszesz nem segített, csak a BiovannePlus??

(Mert én pont Bánfi hajszesszel a fejemen ülök a gép előtt... :D :D :D)


Második válaszoló, köszönöm szépen, mindjárt olvasom! :)

2011. aug. 5. 10:57
 4/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Hát figyelj én másfél hónapja használom a Bánfit, a Biovanne-t meg egy hónapja. Az az igazság hogy rávan írva mind a kettőre hogy legalább 3 hónapig kell alkalmazni,szóval én még várom a hatást...:D Addig is nyugodtan használd a Bánfit mert tényleg nem egy hét alatt fejti ki a hatását.

2011. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi!! :)
2011. aug. 5. 12:32
 6/22 A kérdező kommentje:

És erről a disznóhólyagos módszerről nem tudsz véletlenül valamit??

Akárhogy keresek, kutatok nem találok semmit. :( Csak cikkeket, amiben leírják, hogy hogyan működik.

Szerintem akkor még csak az USA-ban csinálják... :(

2011. aug. 5. 13:20
 7/22 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok semmit róla,pedig nekem is jó lenne valami hasonló eljárás,mert már nagyon kevés hajam van:(
2011. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nekem is... :( Főleg a halántékom fölött, amire mondani szokták, hogy valaki "Mickey egeresedik".


Megkérdezhetem, hogy te hány éves vagy?

2011. aug. 5. 15:44
 9/22 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és 17 éves:)

Amúgy nem tudod a pontos okát hogy miért hullik a hajad?

2011. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én 19 fiú.

Nem... Szüleim sem ilyenek, mármint nem örökletes a hajhullás.

De szerintem azért van, mert ki vagyok készülve idegileg. :S

De nagyon aggaszt és zavar... :(

2011. aug. 5. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!