Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nőhet meg a...

Mennyi idő alatt nőhet meg a hajam ekkorára ha most vállig ér? Lehet valamivel gyorsítani? 17L

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 5. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
bőőőőév... vitaminok,semmi vasalás,hagyd a hajszárítót
2011. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mégis milyen vitaminok?:/
2011. aug. 5. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Sokan a ricinus olajra esküsznek, amihez bármelyik gyógyszertárban hozzájuthatsz pár száz forintért. Persze egyéni ez is, lehet nálad nem fog beválni, de akinek használt (beleértve néhány ismerősömet is), azoknak gyorsabban nőtt a hajuk, olyan 3-5centit havonta. Én még nem próbáltam, de most akarok venni, mert megritkítottam a hajam még a tavasszal, és a felső réteg rövidebb lett, viszont most hogy nőtt pár centit azóta, már hülyén néz ki, és felszeretném gyorsítani én is a folyamatot. :/

Úgyhogy nem tapasztalatból, de mégegyszer: ricinus olaj. Aztán vagy bejön, vagy nem. :)

2011. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Revalid, Biovanne ha nagyon fontos a hajnövesztés, mert elég drágák.. És az árukhoz képest nem is olyan jók, de tényleg gyorsítják a hajnövekedést.
2011. aug. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1,5 év alatt a kulcscsontomtól lenőtt a mellem alá ricinussal! Tényleg nagyon jó!
2011. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva pedig vegyél a DM-ben das gesunde haar vital komplexet (899Ft) Abban minden olyan vitamin benne van, amire szüksége van a hajadnak!
2011. aug. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért óvatosan, mert a Revalidtól pl. rohadtul lehet hízni, 20 nap után hagytam abba, mert nem értettem, miért zabálom fel a hűtőt minden nap. Hatásos volt, szép lett a körmöm, a bőröm, a hajam, utóbbi sokat is nőtt, de nekem így nem érte meg.


Egyébként a szőrnövekedést is segíti sajnos...

2011. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy év biztos de ha szedsz hozzá revalid kapszulát akkor ezerszer gyorsabban nö :)
2011. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legtöbbel az a baj hogy tényleg nő tőle a szőr. Amúgy nekem a kálcium kovaföld tabletta vált be.
2011. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 év. Én is így indultam és mell alá érő a célom, most 1 éve, hogy növesztem, kb. hónalj alá ér. Használtam ricinust, de nem lehet túlzásba vinni, mert fél év után elkezdett tőle baromira hullani a hajam, abbahagytam. Szóval most tiszta kozmetikumokat használok (Alverde sampon, balzsam) + olívaolaj, kókuszolaj a végére, rozmaringolaj a samponba..stb és így nő havi 4-5cm-t.
2011. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!