Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestésnek mik az előnyei...

A hajfestésnek mik az előnyei és hátrányai? Befessem a hajam, vagy ne? :D

Figyelt kérdés
félhosszú, sötétbarna hajam van, és dióbarnára szeretném befesteni a hajam. egyébként a hajam nagyon zsírosodik, és azt mondták, h szárítja a fejbőrt tehát a zsírosodó hajnak még jót is tesz. Egyébként nem töredezik a hajam és egész erősek a hajszálaim....:D és gondoolom mikor kezd lenőni a hajam, mivel csak egy árnyalattal világosabb, annyira nem fog látszani a sötétebb hajam nem?:D na ez értelmes volt,deeee értitek:D:D:D
2011. aug. 8. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan befestheted, nem lesz a hajadnak semmi baja.
2011. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm rendben :) és a színezőről mit gondolsz?:D
2011. aug. 8. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
sose próbáltam, de ha csak 2-3 árnyalatot akarsz változtatni az is jó. De nem tartós kb 6-8 hajmosás és kezdheted előröl.
2011. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha most nem töredezik a hajad és erős, akkor fesd be és ezek a jó tulajdonságai eltűnnek.Tapasztalat.
2011. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Válassz olyan festéket,ami ammóniamentes,pl.Schwarzkopf Perfect Mousse.És akkor tényleg semmi baja nem lesz a hajadnak.Picit szárít,a hajvégeidet majd ápold "gazdag" balzsammal.

Milyen az a dióbarna?"Szépnek" hangzik:)

2011. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13:04-es: Első vagyok. Én is olyan hajszínnel és minőséggel rendelkezem mint a kérdező és szőkére lett leszívva és semmi baja az ég világon.
2011. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a hajfestés hátránya, hogy látszik, ha lenő, és gyakran kell költened fodrászra. Aztán mivel a festéket éri a nap, szél, fakul, nem lesz olyan szép fényes a hajad, mintha természetes lenne. Szerintem a fejbőröd ugyanúgy fog zsírosodni, de a haj maga szárazabb lesz, szóval a vége törni fog egy idő után, a tőnél meg zsíros lesz.

Nekem őszülés miatt festett hajam van és a pokolba kívánom az egész macerát, sokat kell rá sajnos költeni, hogy jól nézzen ki.

2011. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!