Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték allergia. Hol...

Hajfesték allergia. Hol szerezhetek be PPD mentes hajfestéket?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki mondani PPD mentes hajfesték márkát vagy olyan helyet (üzlet, weboldal), ahol be tudnám azt szerezni?
2011. aug. 10. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi a szar az a ppd? Amúgy rajta vannak a hajfestéken az összetevők, meg tudod nézni miben mi van, meg neten is rá tudsz keresni. És honnan tudod, hogy pont arra vagy allergiás a sokféle összetevő közül? Amúgy meg egyszerűen ne fesd a hajad, ha allergiás vagy a hajfestékre, ez tényleg nem létszükséglet...
2011. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a felesleges választ...Egyáltalán minek válaszolsz???


Tudom mi a ppd, talán nem véletlenül kérdeztem konkrétumot...

Segítséget kértem nem kioktatást! Amúgy semmi közöd hozzá mit csinálok vagy mit nem - anyukámnak kell, aki annyira nem boldogul a neten.


Ha a magadfajta nem tud segíteni legalább hallgasson!

2011. aug. 11. 13:11
 3/6 anonim válasza:

A henna hajfestékek szinte általában ppd mentes hajfestékek. Igaz nem fednek olyan jól, de garantáltan nem allergizálnak. Nekem a Logona hajfesték vált be, ami az egyik legjobb henna hajfesték a piacon. Tudok ajánlani egy megbízható áruházat, ahol jó áron lehet kapni: [link]


Remélem segítettem...

2011. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos bármi allergizálhat, még a henna is...


Itt vannak PPD-mentes hajfestékek, még nem próbáltam őket, de én is lehet, hogy át fogok térni ezekre...


[link]

2012. febr. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok.


Talán a Klauzál téren lehet közvetlenül is beszerezni...

2012. febr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mendus ***** válasza:
Az összes hajfesték a parafenilén-diaminból áll sajnos, ez az alapösszetevője, így ha allergiás vagy rá festékkel nem, de hennával tudod színezni a hajad, de az kevés színmélységet és tónust ad a hajnak, illetve gyorsan kopik.
2014. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!