Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a férfi...

Mi a véleményetek a férfi hónalj kiborotválásáról. Utcán nem járok atlétában, így nem tudná meg senki, kizárólag izzadás ellen tervezem, illetve a deo beragadása ellen. Hölgyek, ez csökkneti az izadtságcseppek termelődését vagy csak esztétikai divat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
is-is, sztem jó ha leborotválod.
2009. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Higéniai szempontból biztosan előnyösebb ha nincs ott egy sövény, és így könnyebben lehet az izzadásgátlót felvinni. De sokan nem csak az izzadás miatt borotválják, hanem mert "sajnos" már manapság ez a divat. Mindenesetre különbözőek vagyunk, hál istennek, és valakinek a borotvált jön be, valakinek a természetes. Én személy szerint a természetes mellett voksolok. Ha neked kényelmesebb simán, akkor borotváld le, de ne az esztétikai követelmény miatt tedd. Egy férfi sokkal férfiasabb ha megvan neki.


21/L

2009. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nyáron borotválom, télen nem. 26/f
2009. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem borotváld le. Higiéniás szempontból is jobb, esztétikusabb is, nyáron praktikusabb és a dezodort is könnyebb használni.


16/L

2009. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
sokkal jobb haleborotválod, te is jobban fogod érezni magad, és azt szerintem jobban szeretik a lányok is;) 16/L
2009. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem, ha a páromnak le van szedve. Persze ha kicsit kinő, az sem zavar :) De tényleg higiénikusabb.
2009. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy ha rövidebbre nyírod, már az is jobb, mintha a testedhez szorított karajaid mellett is elől-hátul kilóg a hónaljkutya. :DDD
2009. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ha jobb úgy, hogy nincs kutyaXD, akkor szedd le nyugodtan. Tényleg könnyebb felvinni az izzadásgátlót, ha le van szedve. Én is mindíg leszedem, mert jobban érzem magam úgy és a barátnőmnek is az jön be:) Üdv: Gyuszi
2010. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jobba tetszik ha le van borotválva, persze nem kell mindig tökéletesen tükör simának lennie.Ha rövid a szőr már az is jó. A "természetes"sel az a bajom, hogy ha megizzad csomós és fojjjj...az meg szörnyen gusztustalan.Mondjuk én alapból nem csípem a túl szőrös fickókat (kivétel ez alól a szakáll). De egyébként ne nézzen ki úgy, mint egy gorilla.
2012. nov. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!