Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj tényleg jó?

A ricinus olaj tényleg jó?

Figyelt kérdés

Nem rég lett levágva a hajam,és ugye így a frufrumból is kellett vágni mert már hosszú volt.

de most nagyon rövid lett :( elcsatolni se lehet. :S Nagyon gázul néz ki :S

na szal a ricinus olaj tényleg jó hajnövesztésre ?

És mennyibe kerül?Hol lehet kapni? Hogyan kell használni? A haj végére kell kenni? remélem nem drága :(

Előre is nagyon köszönöm a választ!


2011. aug. 13. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 200 ft, gyógyszertárban lehet kapni. a haj tövére és a végére kell kenni hogyha tördezett, én tegnap előtt próbáltam ki szal még nem tudom h télleg gyorsabban nő e tőle a hajam :D
2011. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
200-300 körül van és a fejbőrre kell kenni.
2011. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem köszi

és rajta kell hagyni vagy h kell használni? :O

2011. aug. 13. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Van aki egész éjszakára rajta hagyja, van aki csak 2-3 óra hosszára. Te döntöd el, de mindenképp ha rá kened a hajadra, azért ne mosd ki fél óra után. Persze ez csak az én véleményem :)
2011. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én használtam körülbelül 1 hónapig. Gyógyszertárban tényleg csak pár száz forint. Nekem nem használt semmit. Úgy használtam, hogy bekentem a fejbőrömet, a hajvéget, és az egész hajamat. Abba hagytam, mert nagyon korpásodott tőle a hajam (azelőtt soha nem volt korpás, és mióta nem használom azóta sem), zsírosabb is lett tőle a hajam, sokkal gyakrabban kellett hajat mosnom. Arról nem is beszélve, hogy a hajmosás is kész szenvedés volt, mire kijött belőle. Legalább 3-4-szer meg kellett mosnom. Egyébként szerintem bőven elég, ha 1 órára rajta hagyod.
2011. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Min. 2 órát hagyd rajta! 120perc elteltével lemoshatod :)
2011. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én használom, lekopogom,de van változás:)

Remélem halad tovább,nemsokára összehasonlítok,ajánlom,hogy látszódjon valami különben abbahagyom.

Egyébként valakinél kell 1 hónap,hogy beinduljon a hajnövekedés.

Hetente 2* kell használni és minimum 3-4 órát legyen a fejeden.

Használata: 2-3 evőkanál ricinusolaj + 1-2 teáskanál étolaj v olivaolajat megmelegítesz és melegen a fejbőrödbe masszírozod.Ezután picit ráhajszárítózol,ráteszel egy nejlonszatyrot,megmelegíted azt is és a végén egy sapka,hogy jó melegen legyen.

A hajvégekre ne kenj,mert több embernek szálkásabb lett és el is vékonyodott,a végére inkább olivát tegyél vagy hajvégápolót.

a hoxa.hu-n rengeteg ilyen hajnövesztő naplót találsz képekkel alátámasztva a növekedésüket.

Sok sikert!!

2011. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rajtam msot is rajtam van. 30ml 175ft volt, de az kis üveg. a fejbőrre kell tenni, és én 4 napon belül másodszor tettem. múltkor 20 órát volt rajta, most 12-t lesz kb.
2011. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!