Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom puhává tenni a...

Mivel tudom puhává tenni a kezeimet? Lehetőleg olcsó vagy otthoni dolgokkal?

Figyelt kérdés

Az összes barátnőm, meg ismerősöm mindig amikor megfogja a kezem elmondja milyen puha a kezed, pedig nem is csinálok vele semmit. De akkor gondoltam ráhajtok a kezemre, hogy a fiúknak még jobban tetsszen:)

Volt egy barátom aki nem rég elhagyott de imádta a kezeim :)


2011. aug. 13. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már amúgysincs semmi baj vele, akkor mit akarsz még vele csinálni? Lehet, hogy krémekkel csak elrontanád.

Használj egy kis kézkrémet, ha szükséges, mert úgy érzed kiszáradt és ennyi..

2011. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hetente vazelinnel bekenem éjszakára. Szerencsére nekem sincs gond a puhaságával, de munkában elég sokszor kiszárad sajnos, ezért muszáj, hogy fenntartsam a minőségét.
2011. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bekened vastagon körömvirág krémmel és vékony cérnakesztűt húzol rá éjjelre:)
2011. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne nagyon használj kozmetikai termékeket szerintem. Csak hozzászokik a bőröd. A legjobbak a tiszta növényi dolgok, (olivaolaj, sheavaj, stb.)
2013. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!