Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nő meg nagyon gyorsan a...

Mitől nő meg nagyon gyorsan a haj, és milyen szert tudtok hajtoredezés ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan no a hajam, egyszer már volt eléggé hosszú hajam, de levágattam, nagy hibát kovettem el, és máig sem tudom hogy miért, az biztos nagyon megbántam! Most kb vállamig ér, de ez így nekem rovid :( Ha tudnátok valami jó szert rá akkor nagyon megkoszonném :)
2011. aug. 14. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Légyszíves olvass már vissza!!!!!! 1000 ilyen kérdés van!!!!!!!
2011. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, tudod nem kotelezo válaszolni, ha nem tudsz emberi hangnemben válaszolni....csak ennyi :)

2. Koszii :)

2011. aug. 14. 20:02
 4/12 Moniquita-999 ***** válasza:

Leírom neked az én haj ápolási praktikámat.. Nálunk ez amolyan családi hagyománnyá vált..: végy 1 avokádót, villával tord össze, tegyél rá 1 evőkanál olívaolajat, esetleg egy kis kokusztejet és ezeket keverd össze:) meglátod, h nagyon hatékony, 1 heten csak egyszer használd, hagyd a fejeden 20-15 percig és utána mosd le, majd moss hajat a samponnal és balzsammal, amit használsz! Szép eredményt fogsz elérni, nekem legalábbis 1 hónap alatt 2 inch-et nőtt a hajam.. Nem tudom, h mennyi cm-Ben, mert itt Kanadában inchbe mérünk

Remelem tudtam segíteni!:)

2011. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Moniquita-999 ***** válasza:
És az 1 evőkanál mez ki maradt:)
2011. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is hajpakolást használok,amit általában fennhagyok egy éjszakára: 2ek ricinusolaj,1ek olivaolaj,2ek méz,1 tojássárgája. Nemtudom vasalod-e a hajad,de az nem tesz jót neki,attól is töredezhet,valamint a forró levegő,víz sem jó.
2011. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
birka sperma nagyon jól ápolja a töredezett végeket
2011. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos válaszokat, majd kipróbálom oket, csak hát a hozzá valókat itt Szlovákiában nehéz beszerezni :S és igen szoktam néha néha vasalni a hajamat, tudom ez nem jó, dehát csak így tud jól kinézni! :)
2011. aug. 17. 11:13
 9/12 Moniquita-999 ***** válasza:
Sima a hajad v hullámos, esetleg göndör? Mert nekem eléggé hullámos, nega gondorodik is a vége, de én kb. 2 éve használom ezt az avokados pakolast és azóta eléggé sima a hajam, tehát én azt tanacsolOm, h csak ott vasald, ahol nagyon hullámos:) én is így csinálom:) higgy nekem, az én hajamba kiszokitettem 1 tincset, és az nagyon száraz és töredezett volt, de ezzel a pakolassal egyszerűen csodálatos lesz a hajad..
2011. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
..igen nekem is hullámos inkább, de úgy hogy minden féle képpen áll, és csak néha tud szép lenni :S ezt majd minden féle képpen ki akarom próbálni, jól hangzik nagyon :) :)
2011. aug. 17. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!