Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót (derma colort)...

Milyen alapozót (derma colort) ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sajnos a serülőkori mitesszerek nyomot hagytak az arcomon, pontosabban az orromon láthatóak aprócska lyukak. Használok tonicot és pakolást a pórusok összehúzására, de nem használtak valami sokat. Néha nagyon zavar, hogy ilyen csúnya a bőröm (főleg ha alkalmi öltözetben vagyok, nagyon csúnyának érzem miatta magam). Milyen fajta alapozót ajánlotok? Folyékony, puder, vagy hallottam már hab alapúról is... Kérlek segitsetek, nem nagyon vagyok otthon a témában. Köszi :)
2011. aug. 19. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
folyékonyat :D a púder nekem kiszárította a bőrömet :/
2011. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Először is , menj el kozmetikushoz. Én amióta oda járok, sokkal szebb az arcom.

Én amúgy Sunridert használok, állítólag nem tömítik el a pórusokat, avagy jó fényvédő, de nem olcsó (bár sokáig elég) használtam mást is, de ez a vált be. Nagy hátránya, hogy boltokban nem kapható, csak rendelni lehet, pedig több színben van, és ezeket ki kell próbálni. De púdert is szoktam használni. Púder nem fogja a bőrhibákat eltűntetni, de attól nem tűnik zsírosnak a bőr.

Mellesleg, igaz, hogy most sokat vesződsz vele, de a zsíros bőr előnye, hogy később ráncosodik! Meg majd a korral javulni fog a bőröd.

(amúgy ha mész kozmetikushoz, ő szerintem talál neked megfelelő alapozót, kozmetikumot, így szerintem először oda vedd az utadat...)

2011. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

alverde nature ..

folyékonya legjobb, de az alapozóra szoktam kenni még egy kit mattitó pudert

2011. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!