Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamilyen jó frizura és...

Valamilyen jó frizura és smink ötletek, tippek? (kép is lehet, de saját ötlet is! )

Figyelt kérdés

Olyan frizurákra és sminkekre gondolok, amelyek egy buliba jól tudnak mutatni, vagy a mindennapokra :)

Mert picit elegem van abból, hogy mindig egy fajta képpen csinálom meg a hajamat, csak kivasalni szoktam és aztán a frufrumat eltűzöm vhogy, de ez már unalmas! Olyat szeretnék ami feltunö egyben de mégis nagyon szép és az elkészitése is egyszerű és nagyszerű! :) :) Koszi elore is :)


2011. aug. 19. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Youtube-on nézz körül. Ott van millió frizura, smink, ruha, szépségápolási tipp.
2011. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sima smink , (itt alapozóra kis púderre és sz . p spirálra gondolok , ) a hajadat pedig ne vasald hanem hadd lobogjanak a természetes tincsek ez most a cool és a fiúknak is bejön :)
2011. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kosziii, hát suliba tobbnyire én így szoktam járni, nem mindig vasalom, és a smink az mindiig ilyen, nem szeretek a szemeimere színt felvinni, csak natúran! de kell a változatosság is :)
2011. aug. 19. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A hajadra tudnék ajánlani egy tippet :) Elöl válassz le egy kis részt a frufrudból és hátrább a hajadból, ezt tupírozd meg egy kicsit, aztán tűzd hátra, úgy, hogy rendezd el a tincseket, így csinálhatsz magadnak egy kis "búbot". (De ez csak feltűzött hajjal áll jól.) Én úgy szoktam megcsinálni hozzá a hajamat, hogy hátul felcsavarom, és néhány hullámcsattal kontyba tűzöm, nagyon jól néz ki :) Csak a végén a kontyot lazítsd ki egy kicsit, hogy ne legyen annyira szigorú a frizurád. Vagy ha magasan szeretnéd megcsinálni a kontyot, akkor fent gumizd fel a hajad, aztán ugyanazzal az eljárással készítsd el :) Remélem segítettem :)
2011. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon feltűnő frizurát szeretnél akkor a hajtöveidet vagy hátul a hajadat fesd be a hajadhoz illő színnel.De most nem ilyen hétköznapi színekre gondoltam,hanem valamilyen rikító színre pl.:kék,zöld,sárga,pink stb.És most nem hülyéskedek én is ilyet szeretnék,tehát csak bátran.
2011. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, de azért nagyon extrém nem akarok lenni :D
2011. aug. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!