Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki ellenzi a szőrtelenítést,...

Ki ellenzi a szőrtelenítést, ill. az intim szőrtelenítést? Miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 17:19
 1/8 skarma ***** válasza:

Nem mondom hogy ellenzem, de ha szőrteleneknek kéne lennünk, akkor azoknak születtünk volna... De persze a mai világban... ahol már a fogban is ékszer van és minden második ember festi a haját... Kissé el vagyunk korcsosulva, hogy úgy mondjam.

De hát a társadalom ezt várja...

2011. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van! Viszont az ősembereknek nagyobb szükségük volt a szőrre :D Gondolom, nem kell magyaráznom, hogy miért... Azóta viszont rengeteget fejlődött a világ és a higiénia... Így szerintem nincs ezzel probléma.
2011. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D meglehet az ősembereken jóval több szőr nőtt alapból, mint rajtunk :)bennem legalábbis ilyesmi kép él: [link]
2011. aug. 21. 20:47
 4/8 A kérdező kommentje:
fogpiercing->éljen a kapitalizmus!
2011. aug. 21. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot... ennyi erővel ne szálljunk repülőre, mert akkor szárnnyal születtünk volna, ne ússzunk, mert akkor kopoltyúnk lenne.
2011. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy kérdem, kinek hogyan tetszik?
2011. aug. 21. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Én L vagyok,természetesen én magamat szőrtelenítem,intim területen viszont elég ritkán teljesen.Azt általában 1 hónapban 1-szer szoktam,és csak azért teljesen csupaszra,mert általában sietek.De férfin nem szeretem sehol,ha le van szedve.Esetleg vágja le ollóval,vagy hajnyíróval az intim területen,hónaalján,még az is belefér,ha nagy ritkán teljesen leszedi az intimet,de csak ezeken a helyeken! 30N
2011. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nagyon nem szeretem a szőrt... Ez elég hülyén hangzik, de tényleg kifejezetten idegesítőnek tartom. Lehet, hogy ezért is lettem leszbikus. XD

19/L

2011. nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!