Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen olcsó, hatékony,...

Milyen olcsó, hatékony, viszonylag fájdalommentes szőrtelenítési technikát tudtok ajánlani ami otthon is elvégezhető? 14/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 18:05
 1/6 anonim válasza:
borotva..egyszerű használni
2011. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni h a borotválást már próbáltam de nem elég hosszú távú és nagyon kiszárította a bőrömet!
2011. aug. 21. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem epillálás...nekem tökre bevált. elsőre nagyon-nagyon fáj. de utána amikor már megszokta a bőröd, akkor teljesen oké. és csak egyszer kell megvenni. intim területen vágd rövidre, és kozmetikus.
2011. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Epilálás. Nem kell 20ezrekért epilátort venni, a legegyszerűbb braun tökéletes (a múltkor 7000 Ft-ért láttam). Csak egyszer kell megvenni, szóval megtérül az ára. Először ugyan nem kellemes, de megszokod és utána már nem fáj.
2011. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én dmben vettem az enyémet 4 éve, és kb 5000 volt. a legegyszerűbb fajta. néha porszívózd ki. meghálálja. és fertőtlenítsd le az epillátort is, és a lábadat is előtte-utána. használj testápolót, bőrradírt az epillálást megelőző 2-3 napon.:) és ha a hónaljadat epilláltad, utána 1-2 napig ne használj dezodort, ne napoztasd az adott területed, és ne menj úszni.
2011. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szőrtelenítő krém,bár az sem tartós. Az epilás nagyon fáj szóval azt ne próbáld ha fájdalom menteset akarsz. Vagy ha van ismerősödnek epilátora kérd kölcsön és próbáld ki hogy hogy bírod. Pénzkidobás 7000et köleti rá ha utána úgy fáj hogy nem bírod. inkább vegyél gyantaszettet. Gyorsabb és nem fáj csak egy pillanatig. AZ epilátorral meg nagyon sokszor kell végigmenni ugyanazon a területen mire minden egyes szálat kitép és nagyon fáj. :S

tapasztalat* :)

2012. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!