Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok: szoktatok otthon...

Lányok: szoktatok otthon magatoknak hajat vágni?

Figyelt kérdés

Mert én igen, rendszeresen csipegetem kisollóval a töredezett hajvégeimet illetve félfrufrum van, és ezt mindig magamnak vágom.

De eléggé ügyes lehetek, mert senki sem hitte el hogy nem fodrász keze van a dologban.


Nálatok is szóba jöhet ilyen kisebb otthoni hajvágás vagy csak a fodrászban bíztok?


2011. aug. 22. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

pont ugyan ez van nálam, de teljesen:D

Én is csipegetem a töredeszett végeket. Én vágom a félfrufrum:D.

Sőt egy éve amikor ilyen rock megszálott voltam és téptem meg agyonra a hajam.

Az osztálytársaim azthitték fodrásznál voltam :D

2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
a frufrumat mindig magamnak vágom. sőt 1x az osztályban felmerült a téma, és szinte mindenki magának vágja. meg is lepődtem. amúgy meg néha a fodrász megritkítja, azon kívül másért nem járok fodrászhoz
2011. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja am utélom a fodrászokat:D

Amikor kértem h mijen tépett elygen a hajam hát elég nyomit alkotott:D

Azután téptem emg én normálisra:D

2011. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=Pyo7DXKT3lg&feature=fvsr

Ez alapján szoktam igazítani, mikor nincs időm/ pénzem fodrászra. Meg most egyébként is növesztem, így inkább annyit vágok, amennyit én szeretnék. ritkítani is szoktam, mikor túl sok...

2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem párom anyukája vágja(nem fodrász,csak van hozzá érzéke),festeni meg magamnak festem,tehát nem járok fodrászhoz már lassan 4 éve...:)
2011. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamnak szoktam mert a fodrászok nem tudnak megállni 10-20 centiig.
2011. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap vágtam. XD

Olyan 12-13 éves koromig anyu vágta (ő nem fodrász), aztán meg én. Frufru, oldalfrufru, tépés, nagyon rövidre vágás, festés, melír... mind megcsinálom. Tőlem is mindig megkérdezik, hogy ki vágta, pedig fodrászszalont csak kívülről láttam eddig.

24/L

2011. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
talán 14éves lehettem mikor utoljára fodrász ért a hajamhoz tökre elb.aszta :@ és egy csomót kért azóta megfogadtam h a hajamhoz többet fodrász nem érhet így itthon vágom magamnak :) nagyon is ügyesen :) elől hátul frufru legyen bármi szerencsére megtudom csinálni :)
2011. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is magamnak vágom a végét havonta. A fodrász mindig 3x annyit vág, mint amit mondok, úgyhogy már kb. 6 éve nem voltam.
2011. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám vágta, kb. 11-12 éves koromig. Viszont én magamnak nem merem levágni, tuti elrontanám :S

Fodrászhoz fél évente járok, és sose vág többet, mint amennyit akarok, tehát én elégedett vagyok vele :D

2011. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!