Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajat szeretnék...

Sötétbarna hajat szeretnék otthon 3-4 árnyalattal világositani. Melyik festéket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Ilyen színű most:

[link]

És ilyen színűt szeretnék:

[link]


Köszönöm mindenkinek :)


2011. aug. 23. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ezt én sem tudom amúgy kiváncsi vagyok a többi válaszra nekem is sötét barna hajam és énis világosítanék rajta egy keveset :)
2011. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőkítés nélkül nem fog kivilágosodni....csak a tövét fogja befogni az új világosabb festék, sajnos. Én is ezzel szenvedek. Lehet a vége az lesz, hogy leszivatom fodrásznál, csak féltem a hajamat.
2011. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy még azt szokták javasolni a fodrászok, hogy fokozatosan szőkítsétek. Pár melírrel kezdik és egyre többet tesznek bele...


(2. voltam)

2011. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok vele énis. Hátközépig érő sötétbarna hajam van és olyasmit szeretnék amit linkeltél. Voltam fodrásznál, vittem világosabb hajfestéket a tetejét tök szépre befogta a vége meg nagyon sötét már majdnem fekete lett :( A fodrász azt mondta hogy vagy leszívatom ami nagyon nagyon tönkreteszi, vagy várok míg lenől legközelebb csak kb tavasszal festetem be aztán a végét fokozatosan lenyírjuk, vagy marad ez :( Még nem döntöttem
2011. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!