Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék napozni hogy barnulj...

Szeretnék napozni hogy barnuljak, de túl meleg van. Mit csináljak? Késő délután nem barnulok látványosan.

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok.

Félórára kifeküdtem és napszúrást kaptam:D

2011. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sz@rd le, h milyen színű a bőröd, főleg, h már nem is divat a barna bőr, inkább már ciki
2011. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Locsold magad hideg vízzel! :)
2011. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a szép barna bőr egyáltalán nem ciki, de persze nem kell túlzásba vinni.. egyébként én is így vagyok vele, hogy ha kimegyek 10 percenként futkozok be. de am szerintem vigyél ki valami érdekes könyvet és akkor talán meg is feledkezel róla.. legalábbis én így voltam vele.. :D
2011. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
locsold le magad vízzel,ha nagyon meleged van ez tényleg hat plusz még barnább is leszel
2011. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!