Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik oldalról tudnák csatos...

Melyik oldalról tudnák csatos póthajat rendelni?

Figyelt kérdés

Régebben gondolkoztam a hajfellvarráson, de rájöttem, h túl macerás lenne számomra 2-3 havonta újat rakatni. Inkább olyanra lenne szükségem, amit néha felrakok, ha megyek buliba és kész :) Ha vki tud egy jó oldalt, ahonnan rendelhetek, irja le :) vagy van itt valaki, aki ezzel foglalkozik?

esetleg a tapasztalatait megoszthatná velem, akinek ilyen van :))


2011. aug. 25. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van, és eladó. Hétvégén megnézem hány tincs, úgy emléxem 2 sorra elég, hosszú fekete, nagyon egyszerű rögzíteni. Tavasszal vettem, 1x viseltem, esküvőre mentünk oda vettem, hogy szép hosszú és dús legyen a hajam. Ha érdekel írj privit, lefényképezem és megnézheted milyen.
2011. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem 3 évig volt csatos és elhiheted nekem, hogy macerásabb mint a ragasztott vagy gyűrűzött. Csak akkor vegyél ha néha-néha rakod fel mert minden reggel és este azzal vacakolni, hiába megy gyorsan (3-4 perc), megunod gyorsan. És ahol kevés a haj pl elől ott ki is csúszik:(
2011. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül egy ilyen?
2011. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bugtard válasza:

Ebayen a legolcsóbb, pont most nézem, nem régen. Csak ott elég nehéz a színt jól kiválasztani.

Viszont sokféle van, van olyan ami könnyen kijön és van olyan mit úgy nyúzhatsz mint a saját hajadat.

Kétségkívül nyúzható változat: [link]

Színes díszítő clip-in tincset rendeltünk. Apukám egy helyett rögtön 3-at rendelt, azt mondta tetszeni fog az osztálytársaimnak, adjam el :D. Bocs a plusz bio infóért... 14/L

Ja és youtubeon találsz videókat hogy hogy tanácsos betenni, hogy ne legyen feltűnő :).

2011. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bugtard válasza:

előző vagyok

Ebay:

[link]

bal oldalt tudod állítgatni hogy mi alapján szeretnél keresni, színt, hosszt, árat, emberi (?!) vagy szintetikusat, mindent. Angol tudás nem árt. Sok sikert :)

2011. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bugtard válasza:

bocs elrontottam nem luxury hanem luxy:

ez a legjobb, a luxuryról semmit nem tudok:

[link] a shopnál tudsz válogatni

youtubeja: http://www.youtube.com/user/LuxyHair mindenn ott van, és ingyen szállítási díj

2011. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

teszvesz, vatera: 10ezertől...de indiai szal kb 3 honap én vettem már onnan azokat is külföldröl rendelik és teszveszen meg vaterán adják tovább

európai a legjobb az 30ezer felett

2011. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pharsa válasza:
40%
Többször rendeltem már tőle facebookon találtam rá, úgy keress rá, hogy olcsó csatos póthaj / lulu hair, vmi ilyesmi. Gyönyörű póthajat kaptam tőle és nagyon sokáig bírja, pedig mindennap használom!:)És nem műhaj..
2012. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én innen vettem, nekem bevált. Nem használom minden nap, csak ha olyan kedvem van. Tényleg olyan mintha a saját hajam lenne :)

www.missdiamond.hu

2014. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!