Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napszítta haj citromlével?

Napszítta haj citromlével?

Figyelt kérdés

Keveset voltam a napon idén nyáron,és jövőhéten kezdetét veszi az iskola. Szeretnék olyan napszítta hajat,ami gyerekkoromban volt,miután egész nap kint rohangáltam,és napoztam. Láttam egy angol cikket arról,hogy citromlé segítségével világosodhat a hajunk..

szerintetek ez milyen ötlet? valaki próbálta már? vajon egészségtelen,vagy csak jót tehet a hajnak?

irjatok,kérlek:)


amúgy a cikk: [link]


2011. aug. 26. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Citromlé az szárít nagyon. Nekem még tört is tőle a hajam. de ez én vagyok. Most az az egy, max 2 árnyalat... Ami lenő, az úgy is sötétebb lesz, meg ez is besötétedik újra.
2011. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
világosítja de szárítja is sajnos, a kamillatea is világosít :)
2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ezek a képek a cikkben, lehet csak én látok rosszul, nem napszítta, hanem szőkére melírozott hajaknak tűnnek. Szép a hajad bztos így is, hogy nincs a nap által kiszívva! Más meg az ellen küzd egész nyáron, nehogy a nap ártson a hajának...
2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm végülis igazatok van,meggyőztetek:):D
2011. aug. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!