Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valamit a testtekercse...

Használ valamit a testtekercselés? Tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Állítólag centivel mérhető, gyors eredménye van. Olyanok válaszoljanak leginkább, akik kipróbálták már.
2008. márc. 8. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam. Megvettem a thermo gélt,vettem kukás zsákot:) és használtam. Nem mértem,nem tudom centiben,de csodásan helyre tettem a bőröm,szép feszes lett. Biztosan fogytak a centik is,de ez annyira nem volt észrevehető. Egy kozmetikus barátnőm ajánlottam,hogy csináljam így,mert a kezelés nagyon drága lett volna,és ugyan az a hatása,ha otthon végzem. Fél órát volt rajtam a gél,jól beöltöztem hogy izzadjak,mozogtam,szobakerékpároztam közben. Egy hétig minden nap érdemes csinálni,aztán abbahagyni. Szükség esetén pár hét múlva ismételni a kúrát.
2008. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tekercselés tényleg jó, szépen feszesíti a bőrt, de a legjobb, ha először vákumos géppel kezelik a problémás területet, és utána tekercselnek be. Igaz, ez nem a legolcsóbb, csak elmondtam, mint lehetőséget. De nagyon fontos a kezelés alatt (meg egyébként is), hogy a napi 2, 2 és fél liter folyadékfogyasztás meglegyen.
2008. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az rendben van, hogy feszesíti a bőrt, de a bőr alatti zsírréteget is csökkenti? Érdemes rá annyi pénzt áldozni?

2008. márc. 16. 21:39
 4/4 anonim válasza:
szerintem érdemes én is csináltam 12 tekerés egy kúra minden másnap lehet tekerni 50 percik lehet rajtad jól takaroz be, hogy izzadj +én heti 3-4 alkalomal tornáztam béres alexandrára 50 percet elötte vagy utánna.tekerés után nem szabad fürödni és szolizni sem.a www.fogyibolt.hu meg tudod venni a krémet +ami még kell.és így lement kb 5 kg és 8 cm.
2009. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!