Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miskolcon hol van olcsón jó...

Miskolcon hol van olcsón jó fodrász? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Címet,telefonszámot,pontos leírást adjatok!Köszi :$
2011. aug. 30. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem Miskolcon, de Miskolc melletti fodrász. Nagyon sokan járnak hozzá a családunk már kb 15 éve ha nem több ideje... Jó minőségű termékekkel dolgozik, kiváló munkát végez, sokan úgy mennek el hozzá hogy egy másik fodrász elcseszte a hajukat és hogy nem tudna-e segíteni. Barátságos családias hangulatú üzlete van ami nem egy lyuk... Jár folyamatosan továbbképzésekre, tanfolyamra, képzi magát szal nincs ott leragadva amit anno középiskolában tanult. Kontykészítő tanfolyamtól kezdve mindenhol volt, ha jól tudom a mesterfodrászija is meg van. Versenyekre is járt régebben, azt nem tudom hogy még jár-e. Amúgy nagyon aranyos, kedves karakter mindig meghallgatja a kuncsaft véleményét, de elmondja a sajátját is, tehát ha te platina szőke akarsz lenni, akkor ha nem áll jól azt megmondja és ajánl helyette másikat. Szóval nem cseszi el az ember haját. Olcsón dolgozik, nekem a mosás-festés-szárítás-vágás hosszú hajra ha jól tudom olyan 2500Ft Ha érdekel a pontos címe és a telefonszáma írj privit.

2011. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!