Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kislányom betetvesedett . A...

A kislányom betetvesedett . A tojásokat nem tudom eltuntetni máshogy, csak ugy h lehuzkállom a hajszálrol? Szornyen dus és sok haja van! Valami megoldás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
azok nem tojások, hanem serkék. holnap irány a gyógyszertár tetűirtóért...2 szer bekenitek...és már el is felejtitek:), de kézzel egyenként kihuzkodni szinte lehetetlen.
2011. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hiába tetűirtóztok, a döglötteket is ki kell húzogatni...én is átestem ezen nyáron, kitartás..
2011. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tetűirtót rákened a fejére, és bedunsztolod egy fél órára - nejlonzacskó + kötött, meleg sapka. nem vicc!

nekem kb 10 évesen volt ilyen bajom, és anyukám nekem így ölte meg őket végleg... bár a "hullákat" tényleg mindenképp ki kell húzgálni - kínok kínja lesz neked is, és a lánynak is... nekem is dús hajam van nagyon, ráadásul hosszú és sötét is, szóval el lehet képzelni, mennyire élveztem... de muszáj...

2011. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és így eltunnek azok a serkék is ? mert azok olyan stabilan rajta vannak a hajszálokon !
2011. aug. 31. 23:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnnek el! Meghalnak a szertől, de a "maradékot" neked kell kihúzogatni.
2011. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de van állítólag erre speciális fésű, ami nagyon nagyon sűrű fogú és gyógyszertárban lehet kapni direkt erre a célra.
2011. szept. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2011. szept. 1. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
és ne felejtsd el fertőtleníteni utána az ágyneműt sem !
2011. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
javaslom a teafa sampont, azt nem szeretik a tetűk. de a többiek javaslata is jó, van speciális fésű, meg az irtó. mondjuk, a fésűvel a gond az, hogy nekem is rengeteg, dús hajam van, azzal a sűrű fogú fésűvel én végig se tudok rajta menni. nekem a teafa sampon vált be a legjobban.
2011. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!