Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót vegyek?

Milyen arctisztítót vegyek?

Figyelt kérdés
Már nem is tudom mióta szenvedek a mitesszerekkel (főleg az orromon és az államon), de egy csomó dolgot kipróbáltam, és nem nagyon javul a helyzet. Ti miket használtok? (A tapasz sem vált be.) Valamint arctisztítás után hogyan ápoljam a bőrömet? Már erre is gondoltam, hogy talán ez a baj.
2011. szept. 1. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
3 havonta menny kozmetikushoz. Nekem csak az ő kenceficéitől múltak el
2011. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 skarma ***** válasza:

én is vacakoltam mindenfélével, de sosem segített. Ha kozmetikába mentem, az is csak pár hétig tartott ki.

Most csak koreai kakaópakolást használok és nagyon hatásos!

Sokáig elég, kb 2500 Ft. Bio boltokban lehet kapni, de interneten is.

2011. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kozmetikus sajnos elég drága az én pénztárcámnak, és az a bajom vele, hogy ha megyek, akkor tényleg nagyon szép a bőröm, de amint nem megyek egy hétig, még durvább lesz, mint előtte...

A koreai kakaót ki fogom próbálni, köszönöm! Hátha beválik. =)

2011. szept. 1. 13:01
 4/5 Doruss ***** válasza:
Én 1-2 havonta szoktam kozmetikushoz járni, nekem az esti arcápolás abból áll, hogy arctisztítóval megmosom, aztán zsíros, ragyás bőrre való (teafa olajas) tonikot teszek rá, utána gyógyszertári hidratálókrémmel kenem be, úgy, hogy vizes kézzel elmasszírozok egy kis mennyiséget. Ez így azért jó, mert nem leszek olyan ragyás, de nem szárad ki a bőröm sem. Miteszereim így is vannak, de sokkal jobban néz ki a bőröm, ha ezt csinálom. Meg néha az is jó, ha leradírozod, vagy teszel rá valamilyen pakolást. Ha nagyon zavar, érdemes felkeresni egy bőrgyógyászt.
2011. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arcradír!Heti 2-szer segít tisztán tartani a bőrt.Az agyag vagy iszap pedíg felszívja a felesleges faggyút.
2011. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!