Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lohaszthatnám le a...

Hogyan lohaszthatnám le a púpot a fejemről?

Figyelt kérdés

Hát az történt, hogy volt egy pati a homlokom. Okos búrámmal megkínoztam, és most van egy olyan púp a homlokomon, mintha telibe fejeltem volna a falat. Fáj, meg minden, hogy tudnám lelohasztani? A vizes borogatás jó lesz erre? Másnak is volt ilyen?

L/15


2011. szept. 1. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoríts rá egy hideg kést, vagy kanalat.
2011. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt akkor is lehet, ha tegnap óta ott van? tök kemény, meg olyan mintha viszketne belülről de ha hozzáérek nagyon fáj.. wáá...
2011. szept. 1. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér...Mondjuk azt általában rögtön szokták...de lehet, hogy hatásos lesz.
2011. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Ha estére teszek rá hidegvizes ruhát? az is jó?
2011. szept. 1. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
A hidegvizes ruha nem árthat neki, de szerintem nem is igen használ. ha van otthon gyulladáscsökentő hatású krém, pl körömvirág, neogranormon, sudocrem azt tedd rá, vagy ha esetleg van kamillatea, akkor egy kamillateás borogatás is sokkal hatékonyabb, minta sima vizes...
2011. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
..Nincs itthon csak betadine.. ^^;
2011. szept. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!