Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sűrűn mennyek szolárium...

Milyen sűrűn mennyek szoláriumba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Májusban jártam rendszeresen szolizni, majd jött a nyár és felbarnultam a napon is, most viszont már kezd egy kicsit kikopni a színem.Szeretném egy néhányszor elmenni szoláriumba hogy ne fakuljak annyira ki,viszont nem akarom tulzásba viini. Ha hetente 1x elmennék az elég lenne hogy megtartsam a színem?
2011. szept. 8. 11:07
 1/4 anonim válasza:
ha nem vagy szeplős, hanem barna hajú, mehet egyszer 12 perc szerintem
2011. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szeplős... :) De hetente 1x mennyek? Az elég lesz, meg fog látszani az eredmény?
2011. szept. 8. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Kedves tudatlan embertársam, úgy írjuk, hogy MENJEK! A mennyek odafent vannak az égben.
2011. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a szépség és divat kategória, nem pedig vmi helyesírási. Jah..és hozzá tenném azt hogy bár magyarul jártam általános suliba, nem Magyarországon élek hanem Szerbiában és már kicsit kezdek elfelejteni magyarul irni...az is jó hogy még ennyire is tudok!
2011. szept. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!