Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó a hajzselé, csak...

Miért jó a hajzselé, csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Mintha zsírban tocsogna a haj, összeragasztja, ritkítja ránézésre...mintha elefántg*citől ragadt volna össze a feje...mégis olyan népszerű...mi a jó benne?
2011. szept. 8. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy úgy marad a hajad ahogy akarod, ha rákened.

Ennyi.

Titok: nem kell öklömnyit tenni a hajra, és vízes bázisút kell használni.

2011. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én maradok a hajhabnál+lakknál :) sokkal jobb, és szintén ugymarad :P
2011. szept. 8. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

én garnier fructise extra strong zselét használok és kevesebb elég belőle mint amennyi fogkrémet nyomok a fogkefére. szóval nem lesz olyan mint amit fentebb leírtál.

egy jó zselé jó, de a legjobb ha mosás után beszárítod. a hajhab és a lakk is jó amúgy.

2011. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Csatlakozom a kérdezőhöz: a haj tincsekbe áll össze akkor is, ha keveset használ belőle az ember és ronda nagyon. Szerintem is nagyon gáz....

Én mondjuk amúgy se használnék, mert lány vagyok és hosszú hajam van, de nálunk már eleve egy kategória a srácoknál, ha valaki zselézett hajú. Kicsit igénytelennek tartom...

2011. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem igénytelen , nekem tetszik.
2012. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiúk ezt látják a buszon... A sok khm-khm kisebbségi így hordja, és mivel oly sokan vannak, a sok buta fiú azt hiszi, hogy mert olyan sokan hordják így a hajukat, ez menő, de nem.

Van egy teljesen igényes frizurájuk eredetileg, és levágatják, mondjuk tüsire. Eddig oké...

Oké, mert teljesen normálisan és férfiasan néz ki egy fiú tüsi hajjal, amíg rá nem rakja azt az undorító hajzslét, amitől szerintem mint fiu kivétel nélkül úgy néz ki, mint egy cigány.

2013. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!