Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajlakkal is be lehet állítani...

Hajlakkal is be lehet állítani a hajamat? Vagy tulajdoonképpen mire jó a hajlakk? Bármikor használhatom? Ráfújom a hajamra, beállítom ahogy akarom a hajamat és úgymarad?

Figyelt kérdés
Vagy ha erre nem a hajlakk a jó, akkor mi? a zslén kívül mert az látszik, és nem szeretem
2011. szept. 12. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Bármikor használhatod, igen.:) Előbb megformázod a hajad, teszem azt kivasalod,begöndöríted,feltupírozod,feltűzöd stb... majd mikor az ilyesmikkel megvagy ráfújod a hajlakkot. Ne előtte fújd rá úgy semmit sem ér.
2011. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miután megcsináltad a hajad,utána kell ráfújni


ár én valahogy,ha azt akarom hogy sokáig egyenes maradjon,ráfújok egy fél doboz hajlakkot,mégis fél óra múlva felgöndörödik a vége -.-:S


13l

2011. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha használhatod a hajlakkot, ha például mész valami olyan helyre, vagy épp besütötted a hajad, de én nem tanácsolom mindennapos használatra, mert eléggé elnehezíti, kiszárítja a hajat, és még hullhat is tőle. A másik meg, hogy ha használod tényleg csak utána fújkáld, mert nem tesz jót a hajadnak ha a hajlakkot belesütöd ..
2011. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!