Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyire hatásosak...

Szerintetek mennyire hatásosak a hajbeültetések? 30 körüli vagyok, és nem túl nagy mértékű a kopaszodás mértéke, talán így hatásosabb lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ettől függ, hogy mennyire "hatásos". Amit beültetnek hajat az már nem hullik ki és nyilván ha még nem nagy a kopaszodás mértéke, akkor elég kis területre beültetni, ami anyagilag azért nem mindegy, mert az egyik legdrágább szépítészeti beavatkozásról van szó. Tehát most beültetik egy kis területre, aztán később még egy kicsire...stb

A hajbeültetés nem állítja meg a kopaszodást, csak pótolja azt a hajat, ami már kihullott. Viszont ahova nem ültetnek be, mert még ott van az eredeti, ott ugyanúgy folytatódni fog a kopaszodás.

2011. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az a gond, hogy amíg nem elég nagymártékű a kopaszodás, addig nem fognak hajat beültetni neked. Mivel ha kopaszodsz tovább, akkor hogy állna az, hogy itt van hajad, a két szélén meg vonul tovább felfelé a kopaszodás. biztos érted amire célozni akartam. El kell érni egy bizonyos szitet és akkor érdemes megcsináltatni.
2011. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kassaizoli válasza:
Teljesen hatásos a hajbeültetés. Tapasztalatból tudom, mert nekem ki nőtt. Igaz vigyáztam is nagyon az átültetett hajszálakra, mint a húsvéti tojásra! :) ( ez most aktuális)
2012. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!