Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágás. Elbizonytalanodtam (? )

Hajvágás. Elbizonytalanodtam (? )

Figyelt kérdés

Kb 7 éve hosszú haj. Attól félek, hogy hülyén néznék ki hosszú hajjal. Pár ember elmondása alapján jól áll a hosszú haj, de én már unom. Te mit tennél?


17/F


2011. szept. 15. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Hosszú a hajad és félsz hogy hosszú hajjal hülyén néznél ki? xdxdxd

Vágasd le

2011. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ, kiknek akarsz tetszeni. Ha pl. rocker vagy, nem feltétlenül előnyös a hajlevágatás, a lányok (nem csak a rockerek) szeretik a hosszú hajú srácokat. Sok srácnak nagyon jól is áll.

Akik az én ismeretségi körömből (idősebbek) levágatták, rosszabbul néztek ki utána, illetve átlagosabban,kevésbé érdekesen. (Ha az illető nem egy szép arcú srác, pláne még nagyfülű is, biztos nem tesz jót magának.) Szerintem senkinek nem vált előnyére, volt, aki mondta, hogy meg is bánta! De hát tudod, úgy 4-5 év, mire visszanő, és legtöbben már nem kezdik elölről.

Szerintem inkább ápold a hajad.

2011. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jó lenne látni téged hogy tudjunk segiteni! Van akivel csodát művel egy "helyes pasis" frizura:) És van aki épp a vonzerejét vesziti el a hajával együtt.. Ha kiáll a füled, ne vágasd le. Ha úgy éred eddig sikeres voltál a csajoknál, ne vágasd le. Ha nem egészséges a hajad, vágasd le. Ha tényleg meguntad, nyugodtan vágasd le, hamar megnő!!! Nem a végtagodat veszited el, csak a hajad vágják le:) Ki kell próbálni, 1x élünk!
2011. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Évente 12-18 centit nő a haj. Ha egy hátközépig érő hajad van , és normál rövidre vágatod, akkor az max 2 év és ugyanott vagy. De 1 éven belül már copfozható simán.
2011. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A 4-5 évet úgy értettem, hogy ha valaki mondjuk egy jó hátközépig, derékig érő hajat vágat le. És sokan azért nem vállalják az újranövesztést, mert van egy időszak, amíg hülyén néz ki az illető, amíg összekötni sem tudja, de már nem is rövid, csak lóg össze-vissza. És az elmegy egy 15 éves srácnak, de egy 20+ már lehet, hogy hülyén érzi vele magát.

De fotó tényleg segítene. Meg az se mindegy, hogy milyen állapotú a haj. Egy szép, dús, ápolt hajat, ami jól is áll, kár levágatni.

2011. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú haj érdekesebb, különlegesebb egy pasin. A rövid meg unalmas, tömeghaj. Azt meg te tudod mi a célod. Hosszú hajat is lehet formázni, egyenesre vagy fokozatosra, tépettre vágatni. Ide fésülni vagy amoda fésülni...összefogni vagy nem. Nem muszáj levágni ha meguntad csak változtass rajta.
2011. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vágasd leeee.... :P

Vagyishát, Te döntésed, de szerintem ne. Sok csajnak ( ehm..nekem is) nagyon tetszenek a hosszúhajú srácok, de sajnos egyre kevesebb van belőlük...

17/L

2011. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már felmerült benned a kérdés, addig szerintem úgyse nyugszol míg nem változtatsz (legalábbis én ilyen vagyok). ha meg már 7 éve hosszú, rá fér a változás. és különben is.. ez csak haj. vissza nő. :)
2011. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!