Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a leborotváljuk hosszú...

Mi ez a leborotváljuk hosszú hajunk egy részét divat? (lent)

Figyelt kérdés
Egyre több lányt látok olyan hajjal hogy mondjuk oldalt bele van borotválva hosszú hajába. vagy csak tarkón leborotválta és persze lófarokba hordja hogy látható legyen
2011. szept. 18. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy legalul fel volt nyírva a hajam, oldalt és hátul rövid volt, de elől hosszú. Tehát olyasmi mint a devilock. :D Ez még jóval Hien előtt volt, azért csináltattam mert úgy éreztem jól magam. Én nagyon fiús tudok lenni, viselkedésben és stílusban simán letudnám tagadni hogy lány vagyok. A mai napig hiányzik, de azóta már a vállam alá ér és nem fogom levágni. :)
2012. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A közhelyek.. :DD
2014. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!