Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van másnál is ilyen szőr...

Van másnál is ilyen szőr probléma?

Figyelt kérdés
Tehát, nekem nem olyan sötét a szőröm, nem is világos... Köldök vonalában, lefelé és felfelé is van szőröm, eléggé látható, de már régóta gyantázom, vagy borotválom, mikor milyen... Mások, akiknél szintén ilyen probléma van, mit csinálnak vele? Hogyha terhes leszek,és mindenki a pocakomat nézi elég gáz lesz ha borostás vagy ki van nőve a szőr... :S
2011. szept. 22. 16:48
 1/9 A kérdező kommentje:
22 vok :))
2011. szept. 22. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én le szoktam borotválni : D ha nagy pocakom lesz majd akkor előkapok egy tükröt és úgy oldom meg ezt a gondot(:
2011. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom, vagy csipesszel kiszedegetem! Mást nem nagyon lehet tenni vele, visszanöveszteni csak nem fogod :D
2011. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én szőkíteni szoktam
2011. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is megfordult már ez a fejemben, nagy poccakkal és szõrös hassal, hogy fogok kinézni. igy se mutogatom surun a hasam, de ugy meg muszáj lesz. én néha csipesszel, néha epillátorral, gyantával szokom. de még az is zavar, hogy a köldökömtõl lefele barna csík van a hasamon.
2011. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem hála istennek világos, és nincs ilyen problémám :)
2011. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
21 vok és nekem is ugyanilyen mint neked sajna :( nem tudom milesz....
2011. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes leszel , akkor el fog múlni.. amúgy meg mindenkinek szőrös ott :D csak a szőkéknek nem látsziik
2011. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szőrtelenítő krémet használok rá. :)
2012. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!