Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövidebb, Victoria Beckham-es...

Rövidebb, Victoria Beckham-es frizura is lehet szexy a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Pasik többségnél csak a hosszú hajú csajok jöhetnek szóba?
2011. szept. 22. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ez mástól is függ! De mondjuk Victoriának is jobban áll szerintem a hosszú! Én a hosszúra szavazok 23 F
2011. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan férfiak akik a rövidhajú nőkre buknak,nem tudom miért :) Szerintem egy nő főleg a hosszú haja miatt nőies...A férfi ismerőseim közül 10ből 1-nek tetszenek a rövidhajú nők.
2011. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked jól is jól állna, arctól függ. Szerintem Viktóriának is azért nem hosszú a haja, mert véleményem szerint borzalmasan állna neki. Így uis olyan, mint egy két lábon járó, génkezelés következtében megnyúlt fehér etióp kisgyerek = ijesztő ez a nő, nem tudom a férje hogy tudja szó szerint "rávenni" magát.. böeh
2011. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy egy nő szexi-e vagy sem, az nem a frizurától, hanem a kisugárzástól függ leginkább. Egy olyan nő, akinek van egyénisége, és jól érzi magát a bőrében az szexi. Ha belegondolsz hány ápolatlan, tranpli hosszúhajú nőt látni (és rövidhajút is), akkor ez egyáltalán nem törvényszerű, hogy a hosszúhajú nőket szexibbnek tartják. Olyan hajad legyen, ami neked tetszik, ami illik az egyéniségedhez, az arcformádhoz és jól áll...

Amúgy nekem is van olyan fiú ismerősöm, aki a szép női nyakért van oda, neki pl a rövid haj tetszik...

2011. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!