Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striás a mellem. Van valami...

Striás a mellem. Van valami módja, hogy eltüntessem a csíkokat?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,kb 15 éves koromtól fogva rohamosan növekedtek a melleim,szerintem még mindig nőnek és a gyors növekedés következtében striák jelentek meg a mellemen.Nem annyira durva,de azért szerintem látszik.Szivesen hordanék olyan felsőket is,amik kicsit többet mutatnak a dekoltázsomból,de nem szeretném,ha mindenki kiszúrná,hogy striás a mellem.Van erre valami módszer,amivel ha nem is tűnnek el teljesen,de legalább halványodnak a csíkok??Olvastam valahol,hogy a szolárium elhalványítja a striákat,ezért elkezdtem járni szoliba,amit nagyon megbántam,mivel a striák nem igazán halványodtak,viszont a bal mellemen egy fehér folt jelent meg a bimbóudvaromon.Így már tényleg katasztrófálisan néz ki a mellem.Természetesen a mellbimbómat a páromon kívül senki nem látja,de a stria csíkok egy mélyebb kivágású felsőben már mindenki számára láthatóak.Ha valaki hasonló cipőben jár és tud valami okosat javasolni a problémámra,annak nagyon megköszönném.
2011. szept. 23. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 21 éves vagyok, állapotos. A melleim eddig 3 számmal nőttek, eddig nem volt rajta semmi, de most szörnyen csíkos, még kezdeti fázisban van és lila meg rózsaszín striák vannak, de sajnos a krémek nem segítenek, ez már ilyen fog lenni. Nem akarlak elszomorítani, de tényleg nem lehet tenni ellene.
2011. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bele sem merek gondolni,hogy nekem milyen lesz ha teherbe esek,hiszen már most is csúnya.Én is próbáltam már ilyen-olyan krémeket,de nem használtak.Hát akkor úgy néz ki,hogy el kell fogadnom magamat így.Az enyémek egyébként már kifehéredtek,de még így is nagyon szembetűnő.:(
2011. szept. 23. 12:32
 3/4 anonim válasza:
Nekem magától eltűnt..Nekem is lilás-pirosas volt az elején aztán halványodott,most pedig semmi nem látszik. Ugyan ez volt a combomon is,de ott is elhalványodott. Szerintem neked is el fog.
2011. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én 20 éves vagyok, és a belső combomon vannak kis fehér csíkok, de szerencsére nem olya feltűnő. Sokan mondták és olvastam is hogy az Ilcsi kozmetikák közül a vérpezsdítő testápoló tökéletes erre! Viszont csak kozmetikustól tudsz rendelni.

[link]

2012. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!