Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakori szolizás...

Milyen gyakori szolizás nagyon káros? Ha hetente, kéthetente bemegyek 15 percre az nagyon az?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szia!Ha hetente 5 alkalommal mész az már káros a bőrnek. Szerintem ha heti 2 alkalommal mész, és fokozatosan növeled a solizás hosszát, az jó.Jó barnulást neked!
2008. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
A szolizás tini korban elég káros, nem tudom hány éves vagy. Öregíti a bőrt és az nem visszafordítható. Én láttam egy 22 éves csajt egyértelműen látszott rajta hogy "szolicica" és a dekoltázsa tök ráncos volt, mint egy 50 éves nőnek, szerintem ez már gáz. Szóval ne vidd túlzásba. Én nem igen járok szoliba, szóval nem tudom ez sok vagy nem, de te látod a bőrödön.
2008. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
egy bőrgyógyász tavaly azt mondta, hogy egy évben 16szor elmenni még nem káros,legalábbis nem nagyon...lehet, hogy ez kevésnek tűnhet, de én betartom
2008. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az még nem olyan káros, elfogadható!
2018. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!