Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen parfümöt használsz?

Milyen parfümöt használsz?

Figyelt kérdés

Elsősorban normál árkategóriás parfümön érdekelnének, amiket pl DM-ben lehet kapni.

Tudom, hogy mindenkinek egyedi az ízlése, de mikor már a 6. parfümöt szagolom, sose érzek különbséget köztük, így szeretném tudni, szerintetek melyik fajtákra koncentráljak. :)


Azt is írd le, kérlek, hogy virágos, főszeres stb illat-e!

köszi a válaszokat:)


2011. szept. 30. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne. :)


Ma bementem a DM-be, megszagolgattam vagy 5-6 félét, és végül nem vettem semmit. Egyik se "izgatta fel" a fantáziámat. :( Már én is azt hiszem, velem van a baj :)

2011. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem van egy Guccim, azt különleges alkalmakkor használom, hátköznapra én is a dm-ben szoktam venni:

-Elisabeth Arden - Green Tea (ezt nagyon szeretem, szerintem természet illata van :)

-Diesel sima fehér, nem tudom a nevét, ennek meg rajtam púderes illata van, de ugye ez egyénenként változik :)

2011. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
avon little red dress
2011. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Pink Cookie. Nagyjából ugyanaz, mint a Pink Sugar, csak ennek az ára a harmada a PS árának. Nagyon szeretem, mert édes és kellemes, de nyáron vonzza a szúnyogokat.

Ha valami kevésbé kislányosra vágyok, akkor Pur Blanca az avontól vagy Pur Blanca Blush.

2011. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mel Merio-Attractive Girl nagyon finom az illata szerintem!
2011. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
otto kern egoluxe jó édeskés illata van.20 euro-ért vettem itt németbe.nekem a favorit a cinema parfüm de az 60 euro
2011. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Virágos.

Sarah Jessica Parker: Lovely

Lempicka Si Lolita

2011. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs sz*guk,mer EDT-ket árulnak és nem EDP-ket....tehát ami eu de toilette abból naponta 6x is fújhatsz magadból és elszáll az illata,nem marad meg sajnos :(


DM-ben ami tartósabb,az olyan 6ezer forint és van vagy 15-20milis-pl a naomi campbell...Illetve még a beyoncé heat,de az is 6ezer forint és nagyon pici kiszerelésű,annak is elég tartós az illata...

2011. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ja kimaradt:

beyoncé heat- nagyon őszies,télies illat,kicsit mintha karácsonyi feelingje lenne,de nagyon szexis illat(talán fahéj is van benne)

naomi campbell-cat deluxe-ra nem emlékszem sajnos :S

2011. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Chevignon- Forever Mine [link]

Gyümölcsös illatú, nekem nagyon bejön és mindig megdicsérik, hogy milyen különleges, nem az a tucat, pl. vattacukor...

Pont a DM-ben vettem én is, asszem 7e Ft, de én 25%-os kuponnal vettem.

2011. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!