Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás? Alapötlet megvan...

Tetoválás? Alapötlet megvan össze kéne rakni?

Figyelt kérdés

szóval, valami olyan tetoválást szeretnék, ami a magyarságom fejezi ki. már van egy hármas-szívlevél:

[link]

a tarkómon, kb 5cm hosszú, de itt mindig eltakarja a hajam.

nemsokára lesz az esküvőm (kb.1 év múlva), és szeretnék egy olyan tetoválást, ami kilátszana majd a menyaruhámból-persze nem csak ezért szeretném:) lapockámra gondoltam középre egy kis mintát az alábbi képekből (képtípusokból) összerakva:

[link]

vagy

[link]

[link]

a karddal együtt

[link]


persze nem szó szerint ezek a képek, csak a motívumok miatt tettem be. jól jönne egy kis segítség, hogy hogy rakjam össze őket, hogy egy 5*5ös mintán ne legyen se túlzsúfolt, se semmi, de mégis, jól mutasson? mondjuk egy kicsit lehet nagyobba gondolkodni, de max 1-2cmvel


nagyon megköszönném a segítségeket!


2011. okt. 1. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy lehetne összerakni,hogy a madár ami a kardot fogja..szóval a markolata a kardnak maradjon,csak a kereszt legyen a helyén..és azt vigye a madár..

és ugye ez legyen a háttér:

[link]

Tetováló vagyok,ha van még valami amit össze akarsz rakni,csak írj e-mailt.:)

2011. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!