Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már a következő...

Próbáltátok már a következő arcpakolások közül valamelziket? Tapasztalatok? 16/L

Figyelt kérdés

Pakolás zsíros bőrre:


1 tojássárgája, 1 teáskanál friss citromlé, 1 teáskanál olívaolaj.


Ezeket összekeverjük, majd felkenjük, és 30 perc múlva lemossuk. A pakolás tisztító hatású.



Üdítő tojásos maszk

Válaszd szét egy tojás sárgáját a fehérjétől. A sárgájához adj egy evőkanál mézet, egy evőkanál étolajat, és alaposan keverd össze. Kend a masszát az arcodra, és 20 percig hagyd rajta, majd langyos vízzel alaposan mosd le. Ez a pakolás hidratálja és frissíti a fáradt a bőrt.



Pattanásos bőrre:

- diónyi élesztő

-tej



Pakolás zsíros bőrre


Verj fel egy tojásfehérjét, majd keverj bele fél evőkanál vizet és fél teáskanál pirospaprikát. Vidd fel az arcodra, hagyd hatni tizenöt percig, majd langyos vízzel mosd le.



Szódabikarbónás

Vegyél egy csipetnyi szódabikarbónát a tenyeredbe. Keverd össze pár csepp vízzel, majd vidd fel az arcodra. Hagyd hatni 15 percig, majd mosd le vízzel. Puhábbnak és tisztábbnak fogod érezni a bőrödet. Hetente kétszer használd ezt az arcpakolást.


2011. okt. 5. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastad van amelyik jó,de van ami kicsit érdekes.Pl. a paprikás nem zsíros bőrre jó,hanem öregedőre.Az üdítős inkább 45-50 környéki bőrnek megfelelő.
2011. okt. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én az élesztős arcpakolást probáltam, mivel 20 évesen még mindig pattanásokkal küzdök-.-" viszont amióta ezt használom, sokkal kevesebb van és arcbőrömet is kíméli,csak a receptem egy kicsivel másabb, mert én ezt használom: [link]

Am ezt a pirospaprikás arcpakolást én nem az öreg bőrre hallottam, hanem a fáradt, sápadt arc élénkítésére.

2011. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 habibi ***** válasza:
100%
én a szódabikarbónásat próbáltam már és nekem bejött!
2011. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőt én olyan változatban találtam meg anno hogy 1 tojássárgája, 1-2 csepp olívaolajjal, ezt keményre kell verni és 15 percig fenn hagyni vagy legalábbis addig míg teljesen meg nem szárad aztán lemosni. Száraz bőrre jó, nekem is jó volt, mikor pár naponta csináltam tényleg szebbnek láttam a bőröm, mostanában sajnos spórolnom kell úgyhogy nem nyírhatok ki ennyi tojást de 1-2 hetente csak úgy meg szoktam csinálni :)
2011. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt próbáltam ki,és nagyon jó arcpakolás,azóta is használom heti 1szer,de amúgy nem csak az arcra jó hanem hajpakolásnak is nagyszerű..
2012. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!