Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszavigyem, vagy kipróbáljam...

Visszavigyem, vagy kipróbáljam? Akneroxid 10-et adtak 5 helyett, pedig 5-el tanácsos kezdeni, és ha nem hat csak akkor jön a 10.

Figyelt kérdés
Akneroxid 5-öt akartam venni, másodjára mentem vissza a gyógyszertárba, erre 10-et adnak, pedig direkt 5-öst rendeltek, úgyhogy csak most vettem észre, hogy ez marhára a 10-es.. -. -' Nem horrorisztikusan pattanásos a fejem, ezért is akartam az 5-öt, de azért van jó pár, meg elég zsíros a bőröm. Nagy baj, ha egyből ezt használom?:/
2011. okt. 6. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Azért is nem jó a 10-es, mert azt leginkább a hát kevésbbé érzékeny bőrére adják, de a penzoil peroxidos készítményekből az 5-ös is eléggé erős, a 10-es pedig nagyon surván irritálhatja az arc bőrét.

Vidd vissza és cseréltesd ki, és tanulmányozd az acne.org-ot, hogy hogyan hasnáld, nagyon fontos!!!!

2011. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!