Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágatáson kívüli megoldás?

Vágatáson kívüli megoldás?

Figyelt kérdés
4 éven kerezstül fekete voltam, majd szépen leszedettem és szőkére festettem a hajam. NEM hidrogénnel lett csinálva és NEM ROMLOTT a minősége. Viszont nyáron iszonyat csúnya lett. Úgy néz ki, mintha söprű lenne a fejemen. :( Soha nem volt semmi gondom a hajammal, de ez katasztrófa. Fodrászom szerint le kellene vágni, de most növesztem, mert pár éve hirtelen felindulásból olyan Tóth Gabisra vágattam. :) Minden hajmosásnál pakolás van rajta, nem szárítom és másnap még tűrhető, de utána nem. Nem vasalom, természetesen hullámos kicsit, ennyi. Mit tegyek vele, hogy rendbe jöjjön???
2011. okt. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer tönkre ment, azzal már nem nagyon lehet mit csinálni. Sajnos olló lesz ebből:( És hidd el, hogy gyorsabban is fog nőni, és egészséges is lesz:)
2011. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. A legjobb, ha még most levágatod, akkor szépen újra le fog nőni, és ha lenőtt teljesen a rossz rész és levágatod, gyorsabban fog nőni és újra szép lesz.
2011. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is törik, és most pont az a hossz, hogy nem szeretnék ennél rövidebbet, és növesztem, de muszáj lesz vágatni... Hidd el, jobb lesz, ha felfrissül, és nem lesz ilyen... Egyébként inkább annak az okát kéne megkeresd minél hamarabb, hogy mitől lett ilyen... És ha csak a végéből vágatsz, nem is lesz olyan vészes, úgyhogy kérj időpontot a fodrászodtól, hidd el, jobb lesz:)
2011. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!