Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a karom. Nagy...

Leborotváltam a karom. Nagy baj? Ki csinálta már?

Figyelt kérdés
Na szóval, azt tudni kell, hogy én csak azért csináltam, mert nem volt más választásom. A bőröm alapvetően világos, mondjuk a karomnál nem annyira. És hát, a hajam meg ( a szőr ) sötét barna... Még régebben, KB 2-3 éve ( most 13/L ) is leborotváltam csak úgy. Akkor még nem hittem a következményekben, mondjuk az nem borotva volt hanem valami hajnyíró féleség. Tegnap leborotváltam, a karom mert nagyon elegem lett. Sűrű sötétbarna szőr volt rajta, és nagyon nagyon feltűnő volt. Kiakadtam... és egyszer csak lent volt. Utána elmentem zuhanyozni, aztán utána bekentem krémmel. Csak attól félek hogy kipattogzik. Mit gondolsz?? Nagy baj volt??
2011. okt. 10. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
pár nap múlva borostás lesz,rohadtul fog szúrni aztán amikor nő, úgy fog tűnni mintha erősödött volna is. inkább gyantázd(/epilláld),ritkábban kell és ritkul is tőle a szőr.
2011. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sziaa! Én gimi alatt csináltam 11. osztályig, mert azt hittem, hogy így szebb...hát nagyon nem... kb 2-3 naponta kellett, butaság volt így utólag. Egyszer-kétszer leepiláltam, de az meg fájt, azt azért nem szerettem..:) Mostanában barátnőmmel be szoktuk festeni szőkére, ez az, ami nekem a legjobban bevált :)
2011. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb. 2 éve borotválom az alkaromról és a vádlimról a szőrt (hónalj az alap), de 20 éves vagyok és nem 13..... Azt hiszem bármennyire ciki a számodra, de hagyd abba. A bőröd kipattogzik mert ez új neki és felsértetted, egy idő után megszokná. Ami 13 éves koromban volt az egy múlt, az ember csak fejlődik és az idei osztálytalálkozómon csak nevetgéltünk, hogy milyen gyökerek voltunk :) Jön a tér, hosszú ujjú pulcsiban fogsz járni. Nahh akkor minek kezded el pont most szedni ? :)
2011. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tökre igazatok van :) de már mind1 ... tudom hülyeség volt, csak olyan hirtelen jött rám.. és már kész volt ... köszi a válaszokat :D
2011. okt. 10. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha először csináltad akkor lehet hogy ki fog pattogzani, de egyébként nem szokott.
2011. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tényleg nagyon fehér bőrű vagyok, nyáron is alig tudok barnulni. Na szóval nekem is sötét volt a karomon a szőr, szóval egy gyenge pillanatomban leborotváltam :D Ezután láttam, ahogy nő vissza, szóval megint. Ezután már meguntam, nem csináltam többet és nem is láttam annyira sötétnek. (Lehet, hogy itt számított az is, hogy ez tavasszal volt utána meg a nap kiszívta) De am most már kiszőkítem, 300 forintból meg lehet oldani kb, mivel ez nem haj, nem kell olyan sokat keverni meg felkenni. Szóval sztem ez a legegyszerűbb és nehogy azt hidd, hogy ezzel a dologgal, hogy leborotváltad a kezed egyedül vagy..:D
2011. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)ezt jó tudni :D
2011. okt. 12. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!