Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy kezelésnél rosszul...

Nagy kezelésnél rosszul csinált valamit a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Elég problémás bőröm van. Most voltam nagykezelésen és nagyon ronda lett az arcom. Ez természetes vagy a kozmetikusom rontott el valamit. Szombaton voltam és még mindig nagyon rossz pedig azt mondta, hogy kb. 3-4 napig csúnya lesz de utána jobb. Hát nem tudom, de nem hiszem, hogy jobb lenne.
2011. okt. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd javul nyugi :)
2011. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem vagyok nyugodt, mert hétvégén bulizni szerettem volna menni, mert szülinapom, de ilyen fejjel biztos nem fogok. Direkt azért mentem hétvégén, hogy ha valami lesz legyen idő elmúlni. De iszonyat rosszul nézek most ki pedig már 3 nap eltelt. Szombat estig még van hátra ugyanennyi ha az idő alatt is csak ennyit javul akkor a szülinapi bulinak lőttek.
2011. okt. 11. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem mulna, akkor korrektor, alapozó vagy puder :D


amugy.. valami kis kímélő/nyugtató krémmel kend :)

2011. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csüggedj, menj el nyugodtan bulizni. Kenj fel egy kis alapozót, sötétbe meg úgy sem fogja senki sem látni!
2011. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tisztítás után max. 2 napig megengedett még gyógyul,ha ezt meghaladja erősen nyomta,préselte.Nálam a vendégek 1 napot szoktak mondani.Vagy nem megfelelően készítette elő.
2011. okt. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!