Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha már elkövette a hülyeséget,...

Ha már elkövette a hülyeséget, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma a lányom elment fodrászhoz egyedül, mert nem volt időm elvinni. Úgy volt, hogy csak megigazítgattatja, de felnyírt fejjel jött haza. Most úgy néz ki mint akire rászabadult egy fűnyíró. Mit csináljunk? Vissza gyorsan nem nő, a festést még megengedtem (igen, kék volt a lányzó frufruja..), de ez már sok. Mit csináljak?

egy anyuka 14 éves lánnyal.


2011. okt. 14. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok mindent tudtok tenni. Várni, hogy megnőjön. Vagy paróka, de nem hiszem, hogy ezt díjazná :)
2011. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj semmit. Az ő feje, ő fog égni miatta. Ha meg tetszik neki, akkor gond egy szál se. Elég nagy már ahhoz, hogy eldöntse, hogy mit akar. Ilyen kis dolog miatt butaság lenne megbüntetni. Ha nem tetszik neki, és belátta, hogy hiba volt, akkor következőnek nem csinál majd ilyet. Ha meg tetszik neki, akkor úgy se tudod büntetéssel kinevelni belőle.

Ha tényleg tetszik neki, és így próbál lázadni, akkor szerintem örülj neki. Más lányok 14 évesen minden hétvégén leisszák magukat, és a fél várossal kefélnek, "mer ők már nagy tinédzserek, és lázadnak", a te lányod csak hülyén néz ki. Majd kinövi.

2011. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Ilyen.
2011. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, jobban örülök, hogy így lázad, de hogyan jár iskolába: beteg mintájú póló, fekete/szakadt nadrág, bakancs vagy agyonviselt tornacipő, és most ez a felnyírt haj és csodálkozik, ha félnek tőle a kisebbek.
2011. okt. 14. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik,nem azzal van baj,hogy a lányodnak milyen a feje,hanem azzal,hogy mi van benne.De egy kicsit előbb kellett volna észrevenned,pld.ki vette neki a "beteg" pólót és a bakancsot?Mert az biztos,hogy ez velünk nem fordult elő,mert:eleve nem vettem olyasmit,amivel ennyire nem értettem(volna)egyet,mert nem kapott tizennégy éves korában annyi zsebpénzt,hogy ezt nélkülem,egyedül megtehesse.Tehát? Nézd,mást már nemigen tudsz tenni,késő.
2011. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az apjával meg a barátnőivel vásárol a félretett pénzén illetve apuka pénzén.
2011. okt. 14. 23:41
 7/11 anonim válasza:
Szerintem meg "csak" tini. Rocker, emós, stb., el fog múlni ez is.
2011. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Huh, annak örülj, hogy a haja megnő, még jó hogy nem tetoválással vagy fültágítóval jött haza..

Most még lázadó, majd kinövi.


Készíts róla pár fényképet, és majd mutasd meg az unokáknak! :-)

2011. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd kinövi. Mondom én 19 évesen, úgy, hogy két oldalt nekem is fel van nyírva kb. olyan széles csíkban, mint a hajnyíró szélessége.
2011. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen festettem a hajamat, minden mozdulatom és viseletem a kőkemény kamaszlázadást jelképezte, mégis egyetemet végeztem és most komoly munkakörben, konszolidált öltözékben dolgozom. Kinőttem egyszerűen.


Azóta anyaként is úgy vagyok vele, hogy a gyerekem külseje az, amibe -ésszerű keretek között- nem kívánok beleszólni. A visszafordítható folyamatok (pl. hajvágás) ilyenek.

2011. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!