Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan, hogy eltüntetne...

Létezik olyan, hogy eltüntetnek anyajegyeket úgy, hogy nem lesz utána heg?

Figyelt kérdés

nagyon sok anyajegyem van, elég kicsik, és szétszórtan vannak itt-ott..de nagyon el kezdett zavarni..létezik valamilyen lézeres eltávolítás, ami után nem látszik semmi?


18/L


2011. okt. 16. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, a lézer szépen dolgozik, de nem feltétlenül probléma, van akinek nagyon is jól áll és vannak pasik akiknek kifejezetten tetszik. Én ismertem olyan lányt aki tiszta pötty volt és nagyon jól nézett ki.
2011. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,a lézer.
2011. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) valaki tudna esetleg árat mondani?
2011. okt. 17. 19:00
 4/4 anonim válasza:
szia nekem lezerrel csinaltak de nagy heg maradt.. igaz hogy az anyajegy is nagy vol de szerintem azert elviseheto..:-)kb tizezerert csinalnak egyet sxoval nem olcso.
2013. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!