Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam! Mit...

Nagyon hullik a hajam! Mit csináljak? Féleekk :SSS

Figyelt kérdés
suliba órákon vettem észre h bármikor nuylok bárhova a kezem mindig tiszta a haj a hátamról is csómokat szedegedtünk le nagyon hullik!!:SS félek h valami bajom van vagy h megkopaszodom nem szeretném! kérle segítsetek mit tancsolnátok vagy mit csináljak? MI okozhatja ezt?
2011. okt. 19. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz,szedj vitaminokat,lehet megfázott a fejed
2011. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg is teszem! köszi:)
2011. okt. 19. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
elég komoly vashiányod is lehet,azonnal doki
2011. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet , hogy természetes hullásod van ... :)

Pár hónappal ezelőtt nekem is nagyon hullot a hajam , azt hittem , hogy kopasz leszek de , hála semmi probláma nem volt :D Ha természetes hullásról van szó , ami nem kizárt akkor pár hónapig el kellesz viselned de , ne aggódj :)

Szedj azért vitamint :D

15 / L

2011. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem látszik a hajadon a hajveszteség és nem foltokban hullik akkor tényleg nincs semmi gond :D
2011. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
89%
Nekem nyár vége felé, ősz elején hullott nagyon, csomók voltak a hajam végén, nagyon ciki volt, amikor más vette észre és szólt... én vitaminos samponnal kezeltem, és megkértem anyukámat vágjon a végéből egy picit. :) Kitartás, szerintem semmi bajod. ;)
2011. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú ideje elég rendesen hullik, bármikor hozzáérek, biztos h a kezemhez tapad pár szál :S Vashiányom nincs, nem tudom, mitől lehet, használok rá hajhullás elleni sampont és hajszeszt, attól kicsit jobb. Plusz tervezem, hogy levágatom, hátha megáll a hajhullás, mert én is eléggé félek :|
2011. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugodtam! Én is most majd speciális samponnal fogom mosni és hajhullás elleni pakolással kezelem majd hetente, vérvételre is elfogok majd menni. :)
2011. okt. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!