Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A narancsbőr teljesen elmúlik...

A narancsbőr teljesen elmúlik ha sok vizet iszom, mozgom és figyelek a táplálkozásra? És mennyi idő kb. ?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez az idő hónapokban mérhető.De ha betartod a sok vizet, mozgást és figyelsz a táplálkozásra, akkor a narancsbőr teljesen elmúlik.Nagyon sokat segítenek a feszesítő, narancsbőr elleni testápolók is.Ezek közül Nekem a Nivea és az Avontól az SSS testápoók voltak hatásosak.

Sok szerencsét:)

2008. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szijja, én nagggyon boldog vagyok mert már teljesen beletörődtem h narancsbőröm van, és ma azt vettem észre h már nincs, mostmár tök jo lesz minde,nem lesz gátlásom bikinibe:) Szerencsére amilyen gyorsan jött olyan hamar el is ment. Most 16vagyok és legelőször 14évesen kezdett igazán látszani, és 15évesen,már jocskán látszott a combomon is..mostanába alig esze,szigorú diétára fogtam magam,és napi5-6-7liter csapvizet iszok.

Am neked is elmúlt már? Ha igen akkor milyen módszerrel?

2008. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolo vagyok, nekem aug 4én még ott volt,és most aug22én már nyoma sincs. Jajj else tom mondani mennyire boldog vagyk:)
2008. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!