Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nos, nem ciki egy fodrász...

Nos, nem ciki egy fodrász tanuló fiúnak, hogy festi a körmét?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően sztem az is ciki, ha egy fiú festi a körmét. Az, h fodrásztanuló, igazán mellékes.
2011. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
ŐŐŐ... Eleve az is ciki, hogy egy "pasi" fodrásztanuló, de mindegy... Az, hogy festi a körmét, méginkább, hacsak nem valami goth. De nyilván nem az.
2011. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván amúgy sem lehet túl férfias a srác, ha festi a körmét, és fodrász stb...

Dehát, ha ő így érzi jól magát, akkor fesse.

Ez is egy stílus, csak valaki máshogy nevezi.

2011. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
3%

Mindenképpen gáz.


Nem kicsit...

2011. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
44%
az ha valaki fodrasznak tanul, vagy fodrasz attol meg egy pasi lehet ugyan olyan ferfias...nekem nem jon be ha egy pasi festi magat akar a kormeit akar a szemet, sokan azt hiszikdivat mert egy ket star azt csinalja....de tuti h nem az....azzal h fodrasz vagy azzal meg nincs gond...en fodraszom is pasi!!! L/20
2011. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

A pasi fordász részével semmi gond, mivel a fodrász szakma eredetileg is a pasiké volt...sőt, szerintem a pasi fodrászok jobbak, mint a nők. Az én fodrászom is pasi, és sosem volt még ilyen jó hajam, mint mióta ő vágja. És tuti, h nem bu.zi, mert a legjobb barátnőm pasija. De a körömfestés....max akkor, ha csak álátszóval fested, h ne fogja be a hajfesték.(ilyenről már hallottam) De egyébként elég gáz.

21/l

2011. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Az én barátom fodrász és teljesen férfias, nincs benne semmilyen másság és egyebek. Nem tudom, hogy miért kell lealacsonyítani a fodrász férfiakat.


Viszont az engem irritálna, ha festené a körmét. Az rendben van, hogyha elmegy manikűröshöz rendbe szedni a körmét, vagy otthon magának megcsinálja, de hogy kifesteni.. Az eszem megáll!


20/L

2011. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Ciki vagy nem, kit érdekel?

De ha fodrász és még a körmét is festi, remélem jól tűri a meleges beszólásokat, mert kapja érte rendesen az ívet, az tuti. XD

2011. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
igen az
2011. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ,milyen színűre festi:) Ha rózsaszínre,az sok mindent elárulhat róla:D
2011. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!